۱ نفر
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
۳ شغل پولساز در سال ۲۰۲۲

همه افراد این روزها دنبال درآمد بالا و بیش از حد هستند . اما فقط افراد اندکی شغل ها و مهارت های پولساز را میشناسند و درآمدزایی می کنند .

همه افراد این روزها دنبال درآمد بالا و بیش از حد هستند . اما فقط افراد اندکی شغل ها و مهارت های پولساز را میشناسند و درآمدزایی می کنند . در این مطلب قصد داریم به شما شغل های پردرآمد را معرفی کنیم. به نقل از سایت آموزشی استاد دیجیتال ۳ شغلی که در سال ۲۰۲۲ جزو پردرآمد ترین شغل ها هستند معرفی شد. در دو دهه اخیر اینترنت و فضای آنلاین مکان مناسبی برای درآمدزایی و افزایش فروش می باشد. اما برای داشتن درآمد و پولسازی شما ۲ راه حل پیش رو دارید.

چگونه پولدار شوم ؟

 1. سرمایه گذاری پر خطر و ریسک در بورس و بانک ها
 2. داشتن و آموزش مهارت های پولساز

همانطور که می دانید سرمایه گذاری در بورس ، دلار و ... پرخطر و ریسک بالایی دارند. اما شما بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید روی خودتان است . این نوع سرمایه گذاری هم فقط با آموزش دیدن و مهارت کسب کردن امکان پذیر می باشد. زمانی که شما مهارتی نداشته باشید بدون شک درآمد بالایی هم نخواهید داشت. پس لازمه پولدار شدن آموزش دیدن است.

۳ شغل پردرآمد سال ۲۰۲۲ کدامند؟

اینستاگرام

اینستاگرام فضای پرطرفداری میباشد که افراد با سنین مختلف در آن فعالیت می کنند. از طرفی افرادی که صاحب کسب و کار هستند نیاز به دانش اینستاگرام دارند تا بوانند بصورت حرفه ای در آن درامدزایی کنند. قبل از شروع فعالیت در اینستاگرام باید آموزش اینستاگرام استاد دیجیتال را ببینید تا بتوانید در این حوزه شروع به فعالیت کنید. بعد از یادگیری اینستاگرام شما میتوانید شغل های زیر را برای شروع فعالیت خود انتخاب کنید :

 1. آموزش دادن
 2. بلاگری و ولاگری
 3. ادمین اینستاگرام
 4. مشاوره اینستاگرام

طراحی سایت

یکی دیگر از شغل های پولساز طراحی سایت میباشد. طراحان سایت درآمد بالایی از پروژه های خود دریافت میکنند. هزینه هر پروژه طراحی سایت از ۳ میلیون تومان تا بالای ۱۰ میلیون تومان میباشد. و اگر فردی که دوره طراحی سایت را دیده باشد میتواند ماهانه با دریافت فقط ۳ پروژه به ارزش ۵ میلیلون تومان ، در آن ماه ۱۵ میلیون درآمد داشته باشد. دوره طراحی سایت با وردپرس یک مهارت بدون کد نویسی میباشد که هر فردی با هر شرایط سنی میتواند آن را به سادگی یاد بگیرد. این مهارت بازارکار خوبی دارد و از دو روش میتوان از آن کسب درآمد کرد :

 1. طراحی سایت برای خودتان
 2. طراحی سایت برای دیگر شرکت ها و ارگان ها

بهینه سازی برای موتور های جستجو

سئو یا همان بهینه سازی برای موتور های جستجو چندین سال است که لقب پولساز ترین شغل را در دیجیتال مارکتینگ از آن خود کرده است. در واقع سئو مجموعه کارهایی میباشد که درون وبسایت انجام میشود تا یک کلمه کلیدی به لینک اول در گوگل برسد. سایت های بزرگی اعم از دیجی کالا ، استاد دیجیتال ، زومیت و... روی وبسایت خود سئو انجام میدهند و از این روش درآمدبالایی هم دارند. با یک مثال ساده قدرت سئو را به شما میگویم :

تصور کنید کلمه خرید لباس ماهانه بیش از ۲۰ هزاربار در گوگل سرچ میشود. و اگر سایت شما لینک اول گوگل باشد و در سایت خود یک محصول به ارزش ۳۰۰ هزار تومان داشته باشید ، حتی اگر ۱۵ هزار کاربر وارد سایت شما شوند و از این ۱۵ هزار نفر فقط ۱۰۰ نفر محصول شما را بخرند در واقع شما در آن ماه ۳۰ میلیون تومان درآمد خواهید داشت. شاید این مبلغ ها برایتان عجیب و زیاد باشد اما شما تنها زمانی به این درآمد خواهید رسید که با استفاده از دوره سئو این مهارت را یاد بگیرید. سئوکاران در زمینه های مختلف میتوانند درآمدزایی کنند :

 1. سئو وبسایت خودتان
 2. سئو برای سایت های دیگران
 3. مشاور سئو
 4. کارشناس و تحلیلگر سئو

کلام آخر

مطمئن باشید با یادگیری مهارت هایی که در مطلب بالا گفته شده شما در کمتر از ۳ ماه به درآمد بالایی میرسید. برای یادگیری این مهارت ها به سایت آموزشی استاد دیجیتال سر بزنید.

کد خبر 1591201

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =