دفاع قالیباف از وزیر بهداشت در جریان بررسی سوال نمایندگان از عین اللهی

ایرنا نوشت: رییس مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد وزرات بهداشت و درمان در مدتی که دولت بر سر کار آمد ستودنی است ، زیرا در بحث مدیریت بیماری کرونا به خوبی عمل کردند.

محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال از وزیر بهداشت در واکنش به اظهارات نماینده تبریز  در مورد تضاد منافع در وزرات بهداشت گفت: با اینکه  من ندیدم حضرتعالی کار شخصی در این زمینه انجام دهید، اما واقعیت موضوع تضاد منافع یک سنت غلط در وزارت بهداشت است که مشکلاتی را ایجاد کرده است  و باید به این موضوع توجه شود.

قالیباف از عملکرد وزرات بهداشت در مدیریت بیماری کرونا تشکر کرد

بیشتر بخوانید:

ادامه جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر بهداشت

وزیر بهداشت در حوزه های غیرکرونایی هیچ برنامه ای ندارد

رییس مجلس شورای اسلامی بیان داشت:باید با توجه به حقوق و دستمزد پزشکان ،پزشکان بالینی شاغل در بیمارستان های دولتی را حمایت کنیم.

وی با تشکر از عملکرد وزرات بهداشت گفت: عملکرد وزرات بهداشت و درمان در مدتی که دولت بر سر کار آمد ستودنی است ، زیرا در بحث مدیریت بیماری کرونا به خوبی عمل کردند.

21217

کد خبر 1591363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  4 0
  چه برنامه ای برای اداره وزارت بهداشت و درمان دارند،کرونا موضوع جهانی است و عملکرد ما نسبتا بعد مخالفت امثال ایشان با واردات واکسن به برکت گشایش های بعد ،بهتر شد چون دوستان پایداریچی سر کار آمدند و آدم غیر منصف نداشتیم
 • IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  3 0
  ماستمالی نکن خواسته های نمایندگان رو جناب رییس مجلس!
 • IR ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  2 0
  کشته های کرونا بیشتر از جنگ شد