۱ نفر
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
نصب و اجرای ایزوگام در کرج

یک پوشش مناسب لازمه هر بنا و سازه‌ ای جهت دوام و استحکام طولانی ‌مدت آن‌ است.

یک پوشش مناسب لازمه هر بنا و سازه‌ ای جهت دوام و استحکام طولانی ‌مدت آن‌ است. به‌طورکلی هر محیطی که در معرض بارش برف و باران، تابش مستقیم آفتاب و یا محل آبریز باشد حتماً لازم است با یک پوشش مناسب و مقاوم عایق ‌بندی شود تا هم امکان نفوذ آب و رطوبت به داخل سازه و بنا وجود نداشته باشد و هم بتوان از اتلاف انرژی و به دنبال آن متحمل شدن هزینه های بالای برق و گاز مصرفی جلوگیری کرد، در غیر این صورت علاوه بر هدر رفت انرژی و پرداخت هزینه های گزاف در مدت ‌زمان بسیار کوتاهی به دلایل مختلف از جمله شرایط جوی و قرار گرفتن سطوح مختلف در معرض تابش آفتاب و بارش ‌های فراوان و رطوبت دچار نم زدگی خواهد شد.

از سویی دیگر محیط نمناک بسیار مناسب برای به وجود آمدن و رشد باکتری‌ ها خواهد شد و در نهایت از آن مهم‌تر بنای نم زده در کمترین زمان ممکن مقاومتش را از دست‌ داده و سست می شود و به‌دنبال آن خسارت ‌های جبران ‌ناپذیری به بار خواهد آمد.

از گذشته تا به امروز همواره روش ‌های مختلف و متفاوت پوشش ‌دهی سطوح ابداع و اجرا شده است اما طی سالیان با توجه به نیاز و پیشرفت علم بشر این روش نیز تغییرات و پیشرفت ‌های فراوان و قابل‌ توجهی داشته ‌است.

در گذشته از روش ‌هایی همچون آسفالت و قیرگونی جهت عایق‌ بندی و پوشش ‌دهی سطوح مختلف استفاده می‌شده‌ است اما کم و کاستی های این روش‌ها بشریت را وادار به ابداع یک روش پیشرفته ‌تر و بسیار مقاوم برای پوشش‌دهی هر چه بهتر محیط های مختلف کرد.

نیاز به یک پوشش مقاوم و استاندارد برای مقاومت و استحکام سطوح مختلف از جمله پشت ‌بام مکان ‌های متفاوت، دیوارها، پی ساختمان و حتی سرویس‌های بهداشتی که کاملاً مکان آبریز هستند امری واضح و بدیهی است.

پخش و نصب ایزوگام در کرج

امروزه برند های مختلف و بسیار زیادی در زمینه تولید ایزوگام فعالیت دارند که توسط بخش ‌های مختلف در سراسر کشور در دسترس مردم عزیز قرار می‌گیرد، اما مطمئناً برای تهیه یک عایق باکیفیت و مرغوب نیاز به شناخت یک برند پخش شناخته شده و قابل اطمینان است. مجموعه ایزوگام سایوند یکی از با سابقه ترین مراکز  پخش و نصب ایزوگام مطمئن در زمینه پخش انواع ایزوگام های مرغوب و استاندارد و همچنین نصب اصولی و حرفه ای آن است که در شهر بزرگ کرج و تمامی مناطق آن فعالیت گسترده دارد.

مجموعه ایزوگام سایوند از معروف ترین و مرغوب ترین برند های ایزوگام موجود در کشور جهت عرضه و ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده می کند.

نصب ایزوگام در کرج از دیگر خدمات مهمی است که مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند با جدیت و کاملاً به‌روز بر آن تمرکز دارد تا پکیج ارائه خدمات ایزولاسیون خود را بدون کم‌ وکاستی برای ارائه به مشتریان خود داشته باشد.

نصب ایزوگام در مهرشهر و محمدشهر

نصب ایزوگام در مهرشهر

 نکته مهم دیگر علاوه ‌بر کیفیت و دوام ایزوگام خریداری ‌شده نصب اصولی و کاملاً حرفه‌ای ایزوگام است که اهمیت بسیار ویژه‌ای در بدست آمدن نتیجه نهایی دارد. درواقع تهیه یک ایزوگام مرغوب و باکیفیت و نصب و اجرای اصولی و حرفه ‌ای آن کاملاً لازم و مکمل یکدیگر هستند. به‌طورکلی زمانی می توان نتیجه قابل‌ قبولی را از اجرای یک عایق انتظار داشت که علاوه‌ بر کیفیت ایزوگام نصب و اجرای آن نیز کاملاً اصولی و تخصصی انجام شود.

‌ایزوگام سایوند علاوه‌بر ارائه بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام های موجود با برند های مرغوب و معروف تمامی جوانب را برای نصب تخصصی و حرفه ‌ای ایزوگام های مشتریان توسط تیم حرفه‌ای و باتجربه خود در نظر گرفته‌ است. ساکنین محترم منطقه مهرشهر کرج علاوه‌ بر تهیه انواع ایزوگام های مورد نیاز خود از شرکت ایزوگام سایوند می‌توانند اصولی‌ترین خدمات نصب ایزوگام خود را نیز از این مرکز معتبر دریافت نمایند. تیم حرفه‌ای و باتجربه سایوند همراه با ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود با در نظر گرفتن تمامی نکات مربوط به نصب و رعایت آن ‌ها در بهترین زمان ممکن ازنظر دمای هوا به‌صورت کاملاً حرفه‌ای عایق موردنظر مشتریان را توسط ایزوگام در مهرشهر و تکنسین های متخصص این مرکز نصب خواهند کرد.

نصب ایزوگام در محمدشهر

منطقه‌ محمدشهر از دیگر مناطق شهر کرج است که پخش و نصب ایزوگام سایوند تمامی خدمات مربوط به ایزولاسیون از جمله ارائه مرغوب‌ترین عایق‌ها با معروف‌ترین برندها و همچنین نصب اصولی  آن را به ساکنین محترم این منطقه ارائه می‌دهد. ساکنین محترم محمدشهر می‌توانند با مراجعه به نمایندگی ایزوگام در محمدشهر از بهترین خدمات نصب ایزوگام در این منطقه بهره‌مند شوند.

مرکزایزوگام سایوند توسط تیم متخصص خود بهترین خدمات نصب ایزوگام را به ساکنین منطقه محمدشهر ارائه می‌دهد.

نکات نصب ایزوگام

به‌طورکلی اهمیت نصب ایزوگام برای هر محیطی به‌قدری است که حتی اگر مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین ایزوگام را برای نصب در محیطی خریداری کنید اما اگر نصب عایق اصولی و حرفه‌ای انجام نشود در واقع تمامی هزینه ‌های شما در کمترین زمان ممکن به باد خواهد رفت، زیرا در صورت وجود هرگونه درز و یا مشکلی در نصب عایق آب و رطوبت در کمترین زمان ممکن به پشت ایزوگام نفوذ کرده ظاهری نم زده در داخل بنا ایجاد کرده و در نهایت با کم شدن مقاومت سازه و سست ‌شدن آن متحمل خسارت ‌های فراوان خواهیم شد.

از نظر نصابان با تجربه و کاربلد بهترین دمای هوا برای نصب بدون نقص و کارآمد ایزوگام دمای هوای معتدل و خشک است. زیرا دمای پایین هوا موجب سفت و سخت شدن قیر موجود در ایزوگام شده و این‌ موضوع مانع از نصب خوب عایق خواهد شد، همچنین رطوبت دمای پایین هوا شرایط را برای چسبندگی عایق سخت خواهد کرد.

همچنین در مقابل دمای بیش ‌از حد بالای هوا نیز مساعد برای نصب ایزوگام نخواهد بود زیرا گرمی بیش ‌از حد هوا موجب شل و روان شدن قیر موجود در ایزوگام می شود و نصب عایق را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.

تمامی نکات مربوط به نصب عایق در فصول مختلف سال لازم است توسط یک تیم حرفه‌ای و کاربلد در نظر گرفته شود و تیم نصاب با رعایت تمامی نکات مربوط به نصب ایزوگام عایق‌ های رطوبتی را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای نصب خواهند کرد.

ترمیم و تعویض ایزوگام

مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند علاوه‌بر نصب ایزوگام در کرج تمامی خدمات مربوط به تعمیر و تعویض ایزوگام مشتریان خود را به آنان ارائه می‌دهد. پس اگر به هر دلیلی ایزوگام شما عزیزان آسیب دیده‌است و قصد تعمیر و یا به‌طور کامل تعویض ایزوگام پشت‌بام و یا هر محیط دیگری را دارید می‌توانید روی خدمات این شرکت معتبر حساب کنید.

در مجموعه سایوند هیچ محدودیتی در رابطه با عرضه انواع ایزوگام وجود ندارد زیرا این مرکز معتبر و باسابقه متناسب با نیاز مشتریان خود، متناسب با محیط‌ های مختلف که نیازمند انواع عایق‌های متفاوت است و همچنین با توجه به شرایط آب‌وهوایی هر منطقه و میزان دوام و مقاومت ایزوگام مورد نیاز مشتریان خود همواره بهترین پیشنهاد را برای مشتریان خود در هر منطقه‌ای از کرج که ساکن هستند دارد. درنتیجه ساکنین محترم تمامی مناطق استان البرز می‌توانند بدون محدودیت به نمایندگی ایزوگام سایوند در منطقه خود مراجعه کرده و کامل‌ترین خدمات را از آن دریافت نمایند.

مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند با ارائه بهترین خدمات پخش و نصب ایزوگام در کرج و تمامی مناطق آن توسط نمایندگی ‌های خود در خدمت تمامی ساکنان استان البرز می‌باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به وب سایت رسمی مرکز پخش و نصب ایزوگام سایوند به آدرس اینترنتی https://izogamsaivand.com با ما در ارتباط باشید.

کد خبر 1591432

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =