بنیانگذار واتساپ به عنوان مدیرعامل جدید سیگنال انتخاب شد

مدیرعامل سیگنال در یک پست اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و «برایان اکتون»، یکی از بنیانگذاران واتساپ به عنوان مدیرعامل جدید و موقت سیگنال فعالیت خواهد کرد.

هرچند اکتون هم اکنون به عنوان مدیرعامل موقت سیگنال انتخاب شده است، اما هنوز مشخص نیست که آیا مدیر سابق واتساپ در این سمت باقی خواهد ماند یا خیر. «موکسی مارلین اسپایک» که از سمت خود کناره‌گیری کرده، در این پست نوشت:

هر روز تحت تاثیر پتانسیل بی‌شمار سیگنال قرار می‌گیرم و قصد دارم فردی با انرژی تازه و متعهد را بیاورم که از آن بهترین استفاده ممکن را کند. در چند ماه گذشته با کاندیداها صحبت کردم، اما قصد دارم با این اطلاعیه جستجو را آغاز کنم تا به پیدا کردن بهترین فرد برای آینده سیگنال کمک کنم.

در این پست او توضیح می‌دهد که جزئی از هیئت مدیره سیگنال باقی خواهد ماند تا به این اپلیکیشن پیام‌رسان کمک کند. اسپایک همچنین گفته طی یک ماه آینده از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری می‌کند تا روی جستجوی فرد مناسب برای این پست تمرکز کند.

سیگنال در سال 2014 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به یکی از قابل اعتمادترین و قدرمندترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با قابلیت رمزگذاری سرتاسری تبدیل شده است. بیش از 40 میلیون کاربر به صورت ماهانه از آن استفاده می‌کنند و بیشتر روی کمک‌های مالی متمرکز شده است.

46

کد خبر 1591464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =