تصمیم مهم نکونام و مجیدی برای نقل و انتقالات

خبرورزشی نوشت: سرمربی فولاد خوزستان رسما مخالفت خود را با جدایی مدافع راست خود اعلام کرد و حاضر نیست حردانی را به استقلال دهد.

فرهاد مجیدی از ابتدای فصل در تلاش بود تا صابر حردانی را از فولاد خوزستان جذب کند. مجیدی چهار بازیکن از این تیم را در نظر داشت اما تنها موفق به جذب دو بازیکن شد،  آقاسی و نیک نفس استقلالی شدند و شیمبا و حردانی در فولاد ماندند.

سرمربی استقلال قصد داشت تا کار نیمه تمام خود را در نیم فصل تمام  و بازیکنان مد نظر خود را جذب کند. حتی شایعه شد استقلال پیشنهاد معاوضه بازیکن به فولاد ارائه کرده و قرار است مظاهری و مرادی با حردانی جا به جا شوند ولی نکونام به تمامی شایعات پایان داد.

سرمربی فولاد خوزستان به طور رسمی اعلام کرد مخالف فروش حردانی به استقلال است و بازیکنانی را می‌خواهد که با تیم‌های بالای جدولی رقابت کند. نکونام برای تقویت تیمش در رقابت‌های آسیایی یک گلر می‌خواهد و مظاهری بهترین گزینه برای تیم اهوازی بود اما با اعلام این تصمیم بعید است مجیدی اجازه دهد مظاهری به فولاد برود. در این میان البته مظاهری هم اعلام کرده بود به فولاد نخواهد رفت و جدایی اش با دریافت رضایت نامه خواهد بود.  به این ترتیب تنها نکونام است که خواستار این انتقال است.

جنگ بین نکونام و مجیدی بعد از فینال جام حذفی داغ تر شده و دو مربی اجازه نمی‌دهند تیم مقابل قدرتمند تر شود. خروج ۶ بازیکن از فولاد در ابتدای فصل زخم بزرگی بر پیکره این تیم بود و از روزی که نکونام به این تیم بازگشته شرایط تغییر کرد و او برای ساختن تیمی که بتواند در آسیا نمایش درخشانی داشته باشد تلاش می‌کند.

گفتنی است پنجره نقل و انتقالات فولاد به مدت یک فصل و نیم بسته بود و آن‌ها برنامه ویژه ای برای نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیست ویکم دارند دارند.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1591999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =