انتقاد یک نماینده مجلس از  «شیطنت» بودجه ای برخی رسانه ها

ایسنا نوشت:یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد، گفت: موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است.

عبدالعلی رحیمی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد و شیطنت های برخی رسانه ها به نقل از مسوولین و نمایندگان وجود دارد. موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است اما کلیات آن از نظر شخصی بنده به عدالت نزدیک تر است.»

رحیمی: عرضه یارانه بنزین به کارت‌های ملی صرفا یک پیشنهاد است

چندی پیش نامه محرمانه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه اجرای طرح بازتوزیع یارانه بنزین از طریق ارائه سهمیه بنزین به افراد به‌جای خودروها به‌صورت آزمایشی در جزایر قشم و کیش پیش بینی شده بود.

بیشتر بخوانید:

فعال سیاسی اصولگرا : سهمیه بندی ۱۵ لیتری بنزین ، بازی با آتش است

خبر مهم معاون وزیر نفت درباره زمان اجرای طرح بنزینی/ جزییات اختصاص بنزین به هر کدملی

در همان زمان جواد اوجی وزیر نفت با تشریح جزییات طرح یارانه بنزین و با بیان اینکه دولت سیزدهم قصد افزایش قیمت بنزین را ندارد، گفت: این دولت مصمم است به آن دسته از افرادی که صاحب خودرو نیستند و تاکنون از یارانه بنزین بی‌بهره مانده‌اند، یارانه بدهد. درحقیقت دولت قصد دارد که بنزین را به صورت عادلانه بین همه مردم توزیع کند و همه هموطنان از این نعمت بهره‌مند شوند. اقدامات کارشناسی این طرح در دست انجام است، قرار است در ابتدا این طرح در جزایر کیش و قشم به صورت پایلوت و آزمایشی اجرا و پس از آن نیز در سراسر کشور اجرا شود.

21217

کد خبر 1592166

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =