سید جلال:وزارت و باشگاه در حذف از آسیا مقصر هستند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از شرایط مدیریتی دو باشگاه تهرانی پرداخت.

به گزارش  خبرگزاری خبر آنلاین، سید جلال حسینی پس از برد پرسپولیس مقابل فجر سپاسی در مورد معرفی مدیرعامل جدید، اظهار داشت: امیدوارم همه چیز درست شود. 

کاپیتان پرسپولیس، در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم تا نیم فصل 20 درصد دریافتی داشته اند و آیا در مراسم دیروز حرفی در این مورد زده شد، عنوان کرد: بله همین حرف ها را گفتیم. پارسال و امسال هیچ پاداشی نداشتیم. دریافتی امسال هم 20درصد است. 

وی در مورد حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: مشخص بود. چیزی نداریم که به آسیا برویم. به چه چیزی اعتراض کنیم؟ از دست بازیکنان کاری بر نمی‌آید.

حسینی در خصوص اینکه حواسشان نبوده، اظهار داشت: حواسشان نبوده کدام است؟ وقتی زمین تمرین نداشته باشید و هزاران مشکل وجود داشته باشد، این حرف ها چیست؟

کاپیتان پرسپولیس  در مورد اینکه برخی معتقدند اتفاق خوبی افتاد، گفت: خیلی خوب است. من فقط برای هواداران ناراحتم. برای هواداران تیم ها خیلی سخت است اما باید درست شود. وزارت، باشگاه و همه مقصرند. اینطور نیست که یکی دو نفر مقصر باشند. متاسفانه مدیران قبلی هرکاری کردند و کسی جلویشان را نگرفت. این ادامه دارد چون کسی نیست که جلوی آن‌ها را بگیرد.

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه سپاهانی ها و فولادی ها معتقدند آبروی فوتبال ایران هستند، عنوان کرد: ان شاالله موفق باشند.

او در مورد اینکه پرسپولیس نتوانست قهرمان نیم فصل شود، گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم. بازی بعدی ما در جام حذفی است که امیدوارم خوب باشد.

بیشتر بخوانید

251254

کد خبر 1592324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =