نعمتی :بعد از 5 قهرمانی، این شرایط در شان پرسپولیس نیست

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از شرایط موجود پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سیامک نعمتی پس از برد پرسپولیس مقابل فجر سپاسی گفت: خداراشکر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. بازی خیلی سختی بود. فجرسپاسی تیم جوان و دونده ای است. سیستمشان دفاعی بود و کارمان را سخت کرد اما توانستیم از موقعیتمان استفاده کنیم و گل سه امتیازی را بزنیم. ان شاالله برای هفته های بعدی آماده شویم.

او در مورد اینکه سیدجلال حسینی اعلام کرد حذف شدن از آسیا باعث می شود امکانات باشگاه‌ها بهتر شود، گفت: واقعا حرفش درست است. چون مشکلات برطرف شوند. یک روزی باید ساختار فوتبال ما درست شود. از زمین تمرین گرفته تا استادیوم، بدهی‌ها و دریافتی بازیکنان، همه مسائل باید درست شوند. امیدوارم این مسائل را درست کنند. نمی دانم می توانیم به آسیا برگردیم یا نه اما امیدوارم حداقل برای سال بعد حضور داشته باشیم.

نعمتی در مورد معرفی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: بخش مدیریتی دست ما نیست. فقط می توانم بگویم در شان پرسپولیس نیست که بعد از 5 سال قهرمانی در نیم فصل کل دریافتی تیم به 20درصد هم نرسیده است. دریغ از هزارتومان پاداش یا پول، هیچی نیست. این حق و شان پرسپولیس نیست. امیدوارم با مدیریت جدید این مشکلات برطرف شوند. بچه ها به مدیریت جدید نیاز دارد. امیدوارم کمکشان کنند.

بیشتر بخوانید

251253

کد خبر 1592328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =