خسارت دومیلیارد ریالی آتش‌سوزی منطقه چرم‌سازی به شبکه برق

مدیربرق شهرستان بوئین زهرا گفت: شبکه برق در حریق منطقه صنعتی چرم سازی ٢ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال خسارت دید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رامین جباری فرد، مدیر برق شهرستان بویین زهرا گفت: حریق واحد صنعتی منطقه چرم سازی بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال به تاسیسات و پست شبکه برق خسارت زد که تعمیر و مرمت شبکه با توجه به شرایط حریق ومهار آتش با لحاظ نکات ایمنی و امنیت شبکه برق انجام پذیرفته و برق این منطقه صنعتی در کمتر از 15 ساعت پس از اطفای حریق وصل شد.

جباری فرد در خصوص خسارت وارد شده به تاسیسات برق و رفع قطعی برق منطقه صنعتی چرم سازی پس از وقوع آتش سوزی اظهارکرد: در پی وقوع حریق در یکی از واحدهای تولیدی در منطقه صنعتی چرم سازی شهرستان بویین زهرا، چند فیدر تغذیه کننده برق این منطقه از پست 230 کیلو ولت، آسیب دید و برق منطقه نیز ساعاتی قطع شد.

وی اضافه کرد: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم عملیات و تعمیرات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به محل حادثه اعزام شده و در یک ساعت اولیه حادثه، همکاران ما برای پیشگیری از خسارات مالی و جانی و آسیب بیشتر، پست معیوب شبکه را به طول 550 متر جدا سازی کردند.

جباری تصریح کرد: این اقدامات پس از هماهنگی با کارشناسان آتش نشانی صورت گرفت و پس از اطفای حریق ومهیا شدن شرایط کار برای همکاران ، تعداد 3 اکیپ تخصصی با تجهیزات کامل از ساعات 8 صبح روزجمعه 24 دیماه جاری، نسبت به ترمیم و تعمیر شبکه اقدام کردند.

مدیر برق شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: عملیات ترمیم و تعمیر شبکه آسیب دیده در منطقه چرم سازی بویین زهرا ساعت 14 روز بعد از حادثه به پایان رسید و همه مشترکین این محدوده صنعتی برق دار شدند.

وی گفت: در منطقه صنعتی چرم سازی 35 مشترک صنعتی داریم که برق همه آنها وصل شده است و هیچ مشکلی در تامین انرژی مورد نیاز صنایع نداریم.

این مسئول در ادامه در خصوص میزان خسارت وارد شده به تاسیسات برق منطقه تصریح کرد: حادثه حریق در منطقه صنعتی چرم سازی بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال به شبکه برق خسارت وارد کرد و سیم های شبکه، تجهیزات و یراق آلات آن در آتش سوخت.

کد خبر 1593188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =