جایزه برای نواختن سازی که تا به حال ندیده‌اید/ عکس

محسن شریفیان، موزیسین شناخته‌شده و نوازنده نی‌انبان ایرانی از برگزاری اولین دوره جوایز لیانیک (نی‌انبان الکترونیک) در زمستان ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن شریفیان، آهنگساز بوشهری ۳۰ دی‌ماه سال گذشته برای نخستین بار از نی‌انبان الکترونیک ایرانی با نام لیانیک که حاصل پژوهش و همکاری‌اش با یک تیم مهندسی بود، رونمایی کرد.

او اکنون بر آن شده است تا پس از گذشت یک سال از راه‌اندازی خط تولید این ساز و با توجه به استقبال علاقه‌مندان از نواها و آواهای جنوبی از لیانیک (نی‌انبان الکترونیک) به منظور ارتقای کیفی نحوه نوازندگی با این ساز و ترغیب هنرمندان و هنرجویان برای اشتراک تجربیات و پرورش استعدادها و توانایی‌هایشان، اولین رویداد «جوایز لیانیک» را برگزار کند.

جایزه برای زدن سازی که تا به حال ندیده‌اید/ عکس

این پژوهشگر موسیقایی، نوآوری و ایده‌پردازی در آهنگسازی، اجرا، تلفیق و حفظ موسیقی بومی را از دستاوردهای این رویداد هنری برشمرده است. علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت، می‌توانند آثار خود را به صورت یک ویدئوی یک دقیقه‌ای از ۳۰ دی تا ۱۰ بهمن برای صفحه اینستاگرام لیانیک ارسال کنند.

آثار ارسالی توسط هیئت‌داوران متشکل از محسن حیدریه، قاسم احمدی‌زاده (خارگی)، اصغر جاشویی، ایمان سیاه‌پوشان و بابک شهرکی و در بخش جوان توسط ساناز یوسفی، لیانا شریفیان، مجتبی شکوهی، رسول نصیری و بردیا بهرام‌نژاد داوری و سپس با توجه به رأی بازدیدکنندگان انتخاب خواهند شد.

جایزه برای زدن سازی که تا به حال ندیده‌اید/ عکس

۵۸۲۵۹

کد خبر 1593516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =