طراحی فروشگاه اینترنتی آسانتر از همیشه

برای طراحی فروشگاه اینترنتی و امکان فروش آنلاین محصولات شما می توانید از نرم افزارهای آماده فروشگاه ساز و یا سفارش طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی استفاده نمایید.

برای طراحی فروشگاه اینترنتی و امکان فروش آنلاین محصولات شما می توانید از نرم افزارهای آماده فروشگاه ساز و یا سفارش طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی استفاده نمایید.

این روزها داشتن یک فروشگاه اینترنتی لازمه هر کسب و کاری میباشد و بدون داشتن آنلاین شاپ آن بیزینس محکوم به نابودی خواهد بود.فروش به روش سنتی دیگر مانند گذشته جواب نمیدهد و اغلب افراد ترجیح میدهند تا نیازهای خود را از سایتهای مختلف تامین نمایند.اما قیمت طراحی سایت فروشگاهی چطور محاسبه می شود؟

توسط فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان شما به راحتی قادر خواهید بود تا محصولات خود را برای فروش در اینترنت عرضه کنید.هیچ محدودیتی وجود ندارد. تمامی وب سایتهای ساخته شده شده توسط طراحی وب ایرانیان تحت استاندارد سئو گوگل می باشند و محصولات شما به صورت اتوماتیک در گوگل اضافه خواهد شد. همینطور وبسایت شما به موتور جستجوگر کالا مانند ترب و ایمالز نیز متصل خواهد بود و همزمان با اضافه سازی محصولات به فروشگاه اینترنتی محصولات شما در سایتهای ترب و ایمالز نیزبه مشتریانی که آن محصول را جستجو کرده اند نمایش داده خواهد شد و به همین دلیل مشتریان واقعی محصولات شما که به دنبال خرید آن کالا بوده اند و آن کالا را سرچ کرده اند به آسانی به صفحه محصول شما هدایت خواهند شد. در واقع مشتریانی که به دنبال خرید محصولی خاص از اینترنت هستند مشتریان بالقوه آن کالا محسوب میشوند و زمانی که سایت شما تحت استاندارد سئو گوگل میباشد باعث خواهد شد تا مشتریان بالقوه که به دنبال خرید اینترنتی آن محصول می‌باشند به صفحه سایت شما دسترسی پیدا کنند و این یعنی میزان فروش بسیار بالاتر در مقایسه با فروش سنتی محصولات. فروش اینترنتی چیزیست که امروز نه به عنوان یک آپشن بلکه بعنوان یک نیاز برای هر کسب و کاری مطرح می شود.

هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی در طراحی وب ایرانیان برای یک مرتبه دریافت میشود و سالهای بعد نیاز به تمدید مجدد نخواهید داشت.. برای سال‌های بعد به جز هزینه تمدید هاست و دامنه شما هزینه دیگری نخواهید داشت و در واقع شما مالک فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود.

مهم نیست که چه محصولی را برای فروش عرضه می نمایید، به کمک فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان شما کافیست تنها محصولات خود را از طریق پنل مدیریت اضافه نموده و به سفارشات مشتریان خود رسیدگی نمایید. همه کارها از قبل انجام شده.شما تنها بر روی فروش تمرکز کنید. در طراحی وب ایرانیان شما امکان استفاده از نسخه های از پیش برنامه نویسی شده و یا سفارش طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی خود را خواهید داشت.

نیاز به نصب هیچ افزونه ای نخواهد بود همه کارها از قبل انجام شده، در نرم افزارهای تجاری همانند نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی ایرانیان از ابتدا تمامی امکانات مختص فروش اینترنتی در نظر گرفته شده و شما به آسانی قادر به اضافه سازی محصولات و مدیریت مشتریان خود خواهید بود و کافیست به سفارشات مشتریان رسیدگی نمایید.

امکان طراحی قالب و پوسته اختصاصی طبق نظر و سلیقه شما فراهم می‌باشد و هیچ محدودیتی در قالب و ظاهر طراحی سایت وجود نخواهد داشت.کافیست تا نمونه سایت موردنظر خود را معرفی نمایید.همکاران ما در طراحی وب ایرانیان عیناً سایت مورد نظر شما را با تمامی جزئیات مورد نظر شما طراحی و پیاده سازی خواهند کرد و به شما تحویل خواهند داد.

طراحی فروشگاه اینترنتی آسانتر از همیشه

در کسب و کار سنتی مشتریان شما محدود به یک شهر منطقه و شاید استان می باشند این در حالی است که زمانی که شما مالک یک فروشگاه اینترنتی هستید مشتریان شما از تمام نقاط کشور به ویترین محصولات شما دسترسی خواهند داشت.

آدرس دامنه وبسایت فروشگاهی شما بنا به سلیقه شما انتخاب می شود و در هر زمان امکان تغییر دامنه فراهم می باشد

مالکیت دائمی:

ما وب سایت شما را با مالکیت دائمی و بدون تاریخ انقضا به شما تحویل خواهیم داد.

شروع فروش آنلاین با فروشگاه ساز ایرانیان:

مهم نیست که چه محصول و خدماتی را برای فروش عرضه می محصولات مورد نظرتان را به آسانی در فروشگاه خود اضافه می‌کنید و مشتریان شما از طریق جستجوی گوگل و سایر روش های دیگر همانند جستجو در ترب و ایمالز و...  به صفحات محصولات شما دسترسی پیدا خواهند کرد. ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

شما تنها بر روی فروش خود تمرکز کنید و همه چیز را به ما بسپارید. هیچ محدودیتی در میزان فروش نخواهید داشت. کارمزدی بابت فروش پرداخت نمی کنید و مالک کسب و کار خود خواهید بود. همین امروز بدون هیچ دانش فنی فروشگاه آنلاین خود را با پایینترین هزینه و بیشترین امکانات راه اندازی نموده و از فروش آنلاین محصولات خود لذت ببرید.

کد خبر 1593532

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =