۳۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۹ ماه امسال، ۳۰ میلیارد و ۷۴۳ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۳۳۶ خانواده‌ تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین چهارمحال وبختیاری، جاسم محمدی فارسانی بیان کرد: پرداخت تسهیلات حمایتی به خانواده‌های نیازمند با رویکرد رفع بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه مددجویان جهت دریافت تسهیلات حمایتی، اشتغال، مسکن و درمان به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بانک قرض‌الحسنه رسالت معرفی می‌شوند افزود: مددجویان پس از ارائه درخواست به کارشناسان این نهاد و مددکاران جهت دریافت وام به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت معرفی می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به پرداخت تسهیلات حمایتی و کمک به درمان نیازمندان گفت: ۲۰ میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان در راستای رفع نیازهای اقتصادی و درمان به خانواده‌های نیازمند پرداخت شده است. محمدی در ادامه اضافه کرد: همچنین ۶ میلیارد و ۱۳۳ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه نیز به مددجویان دارای طرح‌های اشتغال و آموزش کسب و کار اختصاص یافته است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات احداث، تعمیر و ودیعه مسکن به مدجویان اضافه کرد: در طی این مدت، ۳ میلیارد و ۲۱۸ میلیون تسهیلات در راستای تأمین مسکن مناسب به مددجویان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: همچنین یک میلیارد و ۴۷ میلیون تومان تسهیلات نیز به دانشجویان تحت حمایت اختصاص یافته است. شایان ذکر است، خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان می‌توانند جهت افتتاح حساب به شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

46

کد خبر 1593762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =