انتقاد تند از یک گفت و گو ی جنجال برانگیز در ترکیه / واقعا شرم بر شما آقای احمدی نژاد

نواندیش نوشت : این آقا به عنوان رئیس جمهوری سابق ایران گویی متوجه جایگاه خود نیست و در ترکیه ، رو در روی مجری تجزیه طلب و فراری نشسته و در کمال وقاحت از ملت ایران بد می گوید!.

تا امروز همه در برابر خود نمایی های دیوانه وار آقای احمدی نژاد سکوت پیشه کرده اند از نهادهای امنیتی گرفته تا تحلیلگران و مردم بالاخره کیست که نداند او سراسر عقده دیده شدن وجودش را فرا گرفته و هر دمی به بهانه ای خودش را به تیتر اخبار تبدیل می کند.

حالا اما داستان متفاوت است، این آقا به عنوان رئیس جمهوری سابق ایران گویی متوجه جایگاه خود نیست و در سفری به ترکیه که اصلا معلوم نیست با چه هدفی صورت گرفته رو در روی مجری تجزیه طلب و فراری نشسته و در کمال وقاحت از ملت ایران بد می گوید!

اگر آقای احمدی نژاد و کسانی که وی از آنها خط می گیرد نمی دانند من به آنها می گویم که مجری این برنامه شخصی به نام طاها کرمانی است که در سال 94 به همراه دوستش پرچم ایران را در مقابل دانشگاه علمی کاربردی تبریز به آتش کشیدند. این فرد چندی بعد به ترکیه گریخت و حالا در لباس مثلا روزنامه نگار برای ارباب پانترک ها دم تکانی می کند. حالا اگر احمدی نژاد بدون اینکه این آقا را بشناسد مقابل دوربین اش نشسته است که وای به حال ما و اگر می دانسته و باز نشسته که به نظر هم محتمل تر می رسد وای بر ایشان!

انتقاد تند از یک گفت و گو ی جنجال برانگیز در ترکیه / واقعا شرم بر شما آقای احمدی نژاد

بیشتر بخوانید : 

احمدی نژاد در پاسخ به سوال مجری در مورد اقدامات ایران در سوریه صراحتا ایران را یکی از عوامل بد بختی سوریه و آوارگی مردم می داند، انگار نه انگار که ترکیه همیشه مامن اصلی تروریست های تکفیری سوری بوده و هست!

در ادامه گفتگو نیز مجری که به شدت از خطاب کردن جمهوری آذربایجان به باکو ناراحت است این ناراحتی را با آقای احمدی نژاد در میان می گذارد و وی نیز به مجری دلداری می دهد و می گوید که این جریان در ایران عددی نیستند! مجری در قسمتی دیگر نیز از واکنش رسانه های ایران نسبت به اظهارات ضد ایرانی علی اف و اردوغان گلایه می کند و آقای احمدی نژاد در سکوتی کامل آن را تایید می کند آن هم بدون اینکه هیچ اشاره ای به تحریکات این دو داشته باشد!

واقعا شرم بر شما آقای احمدی نژاد که روزی رئیس جمهور این کشور بودید و حالا این چنین وقیحانه برای دیده شدن دست به هر کاری می زنید، حرفتان در داخل که خریدار ندارد به همین خاطر رو به روی دوربین امثال این تجریه طلب و امثال کاملیا انتخابی فر وابسته به سعودی می نشینید!

2121

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1594743

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =