چرا نام استقلالی‌های مبتلا به کرونا اعلام نمی‌شود؟

خبر ورزشی نوشت: در فوتبال هیچ چیز محرمانه ای وجود ندارد و همه باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال باید در اعلام وضعیت با مردم صادق باشند.

فوتبال حیاط خلوت هیچ مدیری و هیچ باشگاهی نیست و یک اتاق شیشه‌ای است که مردم و هم چنین رسانه‌ها حق دارند از موضوعاتی که درآن می‌گذرند مطلع شوند. این دانستن‌ها و پی آمد آن نقدهایی که صورت می‌گیرد همواره باعث پیشرفت فوتبال شده است.

استقلال بازیکنانش به کرونا مبتلا می‌شوند و بازی این تیم با پیکان و سپس هوادار به تعویق می‌افتد اما اسامی کرونایی‌هایی استقلال را اعلام نمی‌کنند و می‌گویند محرمانه است. در حالی که شما می‌بینید در نامدارترین باشگاه اروپایی وقتی بازیکنی به کرونا مبتلا می‌شود اسمش رسانه‌ای می‌شود.

یا اسکوچیچ می‌گوید به من گفته‌اند کسی را از استقلال به تیم ملی دعوت نکن! اما نمی‌گوید چه کسی این حرف را به او زده. نتیجه این محرمانه‌ها می‌شود قضاوت‌های بعضا نادرست. اینکه استقلالی‌ها به دروغ اعلام کرده اند این قدر کرونایی دارند و ...

نتیجه این می‌شود که سازمان لیگ یک روز پیش از دیدار تیم ملی در برابر عراق بازی لیگ برتر تدارک می‌بیند و چالش‌هایی که به همین بهانه بین سازمان لیگ و اسکوچیچ به میان آمده است.

یک هماهنگی کوچک بین سازمان لیگ و سرمربی تیم ملی این قدر سخت است که باید چالش‌ها را به برنامه تلویزیونی ببرند. ایراد اینجاست که در فوتبال ایران همه چیز محرمانه است. از قراردادها گرفته تا کرونایی‌ها و نتیجه می‌شود این که می‌بینید.

بیشتر بخوانید:

مشتری جدید برای سردار آزمون/عکس

استقلالی‌ها احتمالا به تیم ملی دعوت نمی‌شوند

خط قرمز اسکوچیچ روی نام کنعانی‌زادگان

۲۵۳ ۲۵۱

کد خبر 1594944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • احمد پور اکبر IR ۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  1 0
  قسم می خورم هیچیک از استقلالی های کرونا نگرفته اند چون درابتدای لیگ همگی گفتند2دوز واکسن دریافت کرده اند.باتوجه به فشردگی لیگ وجام حذفی اینها می خواهندیک استراحتی کنند با بهانه های واهی وساختگی تا هرطور شده یک قهرمانی بیاورند.اینها بازی سردار آجرلو است با کمک وزارت ورزش وهیات فوتبال تمام استقلالی
 • IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  1 0
  چون کلک زدن و همه میدونن
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  0 0
  کرونانمایی
 • صدرا IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  0 0
  غیر ممکن تعداد کرونایی ها به حد نصاب که هیچ حتی ده نفر باشه. موارد مشکوک و علائم دار دیگه چه صیغه ایه؟؟ بار کج به منزل نمیرسه