۲ نفر
۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
امیری: فوتبال ایران مدیون کی‌روش است

ایسنا نوشت: بازیکن پرسپولیس می‌گوید برخی افراد از صحبت‌هایش نسبت به سرمربی سابق تیم ملی برداشت بدی داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر بازی مهمی را بردیم. می‌دانستیم که حساسیت بالایی در این بازی بود اما در نهایت پیروز میدان شدیم.

او درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخ‌ها گفت: ما عادت داریم. من اطلاع نداشتم اما امیدوارم این اتفاقات به ندرت رخ دهد. امیری درباره درگیری بازیکنان فولاد و پرسپولیس پس از بازی گفت: من متوجه نشدم و فقط صداهایی شنیدم.

بازیکن پرسپولیس درباره صحبت‌هایی که درباره کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی مطرح کرد، گفت: کی‌روش من را از نفت به تیم ملی آورد و از صحبت‌هایم بد برداشت شده است. فوتبال ایران مدیون کی‌روش است اما یکسری دوستان از این فضا برداشت‌های دیگری می‌کنند.

او ادامه داد: ما با صداقت صحبتی می‌کنیم. مثلا من گفته بودم آقای کی‌روش بعد از یک خطا به من حرفی زد؛ این فنی است و بحثی نیست که دوستان تیتر کردند که کی‌روش به من بد و بیراه گفته است. من دوست دارم اصحاب رسانه پیگیر این قضیه نشوند. خیلی از دوستان خبرنگار این تیترها را زده‌اند و واقعیت من خودم ناراحت می‌شوم که کسانی که در فوتبال هستند بخاطر جلب توجه تیترهایی می‌زنند وگرنه هدف من یا کسانی که به برنامه ای می‌روند این است که حرف جدیدی بزنند. ما هم با صداقت کامل رفتیم. امیدوارم کسانی که برداشت بدی از صحبت های من دارند تجدید نظر کنند. ما دوران طلایی با کی‌روش داشتیم و اگر من گفتم که با آقای اسکوچیچ اعتماد به نفسم برگشته واقعا بخاطر اعتمادی است که به من داشتند و من را فیکس بازی می‌دهند. صحبت هایی کردم اما خیلی بزرگنمایی شد.

امیری در پایان در واکنش به اینکه آیا صحبت های نکونام با او پیش از بازی هم درباره این موضوع بوده، بیان کرد: نه. ما چند سال با هم هم بازی بودیم و صحبت های دوستانه ای درباره بازی بود و همیشه قبل از هر بازی است.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1595301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =