افشاگری از تریبون مجلس درباره فساد ۲۰هزار میلیارد تومانی /  این کارخانه را در ازای «یک دلار» به سرمایه گذار خارجی واگذار  کرده اند

مرادیان نماینده قائم‌شهر گفت : سال ۸۸ این کارخانه توسط بانک ملی واگذار شد و قرار بود سرمایه‌گذاری ۱۳۰ میلیون یورویی با ۲ هزار شغل در مرحله اول تا سال ۹۰ انجام شود. ۱۳ سال از آن زمان می‌گذرد اما نه از ۱۳۰ میلیون یورو ، خبری است و نه از ۲ هزار شغل.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کیوان مرادیان نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: یک هفت‌تپه دیگر و یک هپکوی دیگر در مازندران در حال وقوع است و بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه بیت‌المال در نساجی قائم‌شهر در شرف نابودی است.

وی افزود: در سال ۸۸ این کارخانه توسط بانک ملی به سرمایه‌گذار خارجی در ازای یک دلار واگذار شد و قرار بود سرمایه‌گذاری ۱۳۰ میلیون یورویی با ۲ هزار شغل در مرحله اول تا سال ۹۰ انجام شود.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس گفت: ۱۳ سال از آن زمان می‌گذرد اما نه از ۱۳۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری خبری است و نه از ۲ هزار شغل.

نماینده مجلس :  ۲۰هزار میلیارد تومان بیت‌المال در  آستانه نابودی است/  نساجی قائم شهر  را در ازای «یک دلار» به سرمایه گذار خارجی واگذار  کرده اند

بیشتر بخوانید:

مرادیان ادامه داد: ‌این کارخانه با کمتر از ۴۰۰ نفر و با تجهیزات فرسوده و با ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی به بیمه و مالیات و بانک‌ها و با حمایت ستاد اجرایی و شورای تامین استان و شهرستان در حال فعالیت است.

وی تأکید کرد: قوه قضائیه به این مسأله ورود کند و هیات واگذاری‌ها نیز مسأله را بررسی و مالکیت این مجموعه را به دست بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس خطاب به رئیس جمهور تأکید کرد: از وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی توضیح بخواهید که چرا تضییع حقوق بیت‌المال در این مجموعه انجام شده است؟

۲۱۲۳۱

کد خبر 1595494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =