صدای بهارستان هم بلند شد /   انتقاد به بی‌خبری مجلس از  مفاد قرارداد ایران و چین، گفت و گوی رییسی و پوتین و مذاکرات وین

نماینده مردم آزادشهر در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی از مفاد قرارداد ایران و چین، مباحث مطروحه بین مقامات ایران و روسیه و مذاکرات وین اطلاعی ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غلامعلی کوهساری نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۳ بهمن‌ماه) پارلمان در تذکری اظهار کرد: دولت موضوع حذف ارز ترجیحی را در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ آورده است، اما قطعاً این کار مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند.

وی افزود: دولت تاکنون نتوانسته نمایندگان مجلس به خصوص اعضای کمیسیون تلفیق بودجه را درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قانع کند. بنده معتقدم که حذف یک باره ارز ترجیحی منجر به ایجاد مشکلاتی برای مردم می‌شود.

 روایت حسین شریعتمداری از« تکریم کم نظیر » رئیسی از سوی پوتین و «اشک دختر روس در مواجهه با رئیس جمهور»

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی از مفاد قرارداد ایران و چین، مباحث مطروحه بین مقامات ایران و روسیه و مذاکرات وین اطلاعی ندارد؛ هیئت‌رئیسه مجلس باید جلسه‌ای غیرعلنی با حضور وزیر امور خارجه برگزار کند تا نمایندگان هم از این موضوعات مطلع شوند.

براساس این گزارش، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست بخشی از جلسه علنی امروز مجلس را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر نماینده آزادشهر گفت: هیئت‌رئیسه مجلس روزهای سه‌شنبه را مختص اقدامات نظارتی قرار داده و نمایندگان می‌توانند در روزهای نظارتی چنین مباحثی را دنبال کنند.

21231

کد خبر 1595532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =