مخالفت نماینده مجلس با پیشنهاد افزایش ۶۰ درصدی تعرفه خدمات پزشکی در سال آینده

ایسنا نوشت:رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر بیمه ها به تعهدات خود عمل کنند هم حقی از پزشکان ضایع نمی شود و هم فشار مضاعفی بر مردم وارد نخواهد شد.

محمدصالح جوکار ، درباره پیشنهاد افزایش ۶۰ درصدی تعرفه خدمات پزشکی در سال آتی، بیان کرد: در شرایط فعلی اقتصادی باید به مشکلات مردم توجه کرد و تا جای ممکن رعایت حال مردم را کرد و نباید به گونه ای رفتار شود که فاصله ها بیشتر شود، پزشکان همواره به عنوان خادمان عرصه سلامت برای جامعه با ارزش بوده اند اما در شرایطی که مردم در شرایط سخت اقتصادی به سر می برند اگر قرار باشد که تعرفه های خدمات درمانی افزایش یابد، مردم با مشکلات جدی روبرو می شوند.

افزایش تعرفه‌های پزشکی قابل قبول نیست/ بیمه‌ها به تعهدات خود عمل کنند

بیشتر بخوانید:

سخنگوی نظام پزشکی: ۳۰درصد پزشکان زیرخط فقرند/ نمی‌خواهیم با بیمار رابطه مالی داشته باشیم

خدمات پزشکی گران خواهد شد؟

وی در ادامه اظهار کرد: در چنین شرایطی قطعا افزایش تعرفه های پزشکی قابل قبول نیست، البته ما معتقد هستیم که حق پزشکان نیز نباید ضایع شود و این بیمه ها هستند که باید در این میان به تکالیف خود عمل کنند، آن وقت هم حقی از پزشکان ضایع نمی شود و هم فشار مضاعفی بر مردم وارد نخواهد شد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بیمه ها باید هم زمینه درمان کم هزینه را برای مردم فراهم کنند و هم به تعهدات خود در قبال پزشکان عمل کنند.هر قشری در جامعه حق و حقوقی دارد نظیر پزشکان، اما نهادهای متولی نیز در این میان حضور دارند که باید به تعهدات خود عمل کنند. 

21217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1595728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =