با مخالفت گل‌محمدی؛ پرسپولیس بازیکن جنجالی‌اش را نمی‌فروشد

کادرفنی پرسپولیس خواهان ادامه حضور بازیکن پرسرو صدای این روزهای تیم خود هستند.

به گزارش میدان، رضا اسدی با سر و صدای زیادی به پرسپولیس پیوست که البته همان زمان هم گفته می‌شد رقم دریافتی این بازیکن به قدری بالا بوده که بدون شک گرانقیمت‌ترین بازیکن سرخ‌ها محسوب خواهد شد.

اسدی اما به اندازه مبلغ قرارداد و البته هیاهویی که برای جذب او به وجود آمد در پرسپولیس موثر نبود و آنقدر ضعیف ظاهر شد که در خیلی از بازی‌های نیم فصل اول راهی به ترکیب پرسپولیس پیدا نکرد و نهایتا دقایق بسیار کمی را در اواخر زمین به بازی می‌آمد.

بعد از بازی پرسپولیس و فولاد در آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر اما شرایط عوض شد و اسدی که کمتر از پنج دقیقه در زمین حضور داشت حتی نتوانست یک استارت سریع بزند که این موضوع با واکنش تند هواداران این تیم روبرو شد. هواداران پرسپولیس هم از نحوه بازی او و هم از استوری‌ای که بعد از بازی منتشر کرد بسیار عصبانی و خشمگین شدند و واکنش‌هایی هم در این زمینه داشتند.

با این همه یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس با انتشار یک استوری حمایتی از اسدی نشان داد که قصد دارد پشت بازیکن پر سر و صدای این روزهای تیمش بماند.

در این خصوص شنیده می‌شود گل‌محمدی به مدیرعامل تیمش اعلام کرده راضی به از دست دادن اسدی نیست و او را برای ادامه بازی‌ها لازم دارد. با این شرایط به نظر می‌رسد پروسه جدایی اسدی در این مقطع از لیگ برتر منتفی شده و احتمالا اگر جدایی هم در کار باشد در پایان فصل رقم خواهد خورد!

کد خبر 1595796

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سید امیر IR ۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۴
  2 2
  به سفر قطر کرد؟
 • IR ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۴
  2 2
  همین اسدی براشون شر میشه ببین کی گفتم
 • محمدرضا سنجری IR ۱۹:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۴
  4 1
  مطمئنم اگر کمی بیشتر شکیبا باشیم اسدی زود به روزهای اوجش میرسه
 • شاهین IR ۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  5 2
  #حمایت_از_رضا_اسدی بایدصبرکنیم بالاخره به روزهای اوجش برگرده
 • Mehdi.m IR ۰۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
  1 0
  اینم اگه خوب بودتاحالارفته بودومیگفت نمیخامش بابا نمیتونه دودقیقه بازی کنه اخه پاس عمقی شوتی دریبلی چی بلده آخه فقط سوتی بده وخطاکنه یه مدت ربیع خواه بودحالاشداین خودشم حداقل یه تکونی نمیخوره جواب منتقدانش وبده هی داره بدترمیشه راست میگی خوبارونگه دارونذاربرن
 • Mehdi.m IR ۰۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
  1 0
  تاشمابخایدقهرکنیدوبریدونریدبکنیدهمه بازیکناروگرفتن اخه اسدی ومیخای چکار کوشکی تیکدری رامین پریدن حداقل دوتابازیکن درست بگیریدهربازی نخایم حرص بخوریم ایناراحت راه برن وسط زمین
 • Mehdi IR ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
  0 0
  اره حتما نگهش دار حرف نداره۱۲۰ دقیقه میره میادشوت میزنه رودستش نیست مهدی شیری وربیع خواهم بیاریدعالی میشه قشنگ هربازی یه کشته میدید ازهودارا بابا عرضه خریدن دوتابازیکن ندارید درست حسابی