تنها گره بر سر بازگشت تماشاگران به آزادی!

هیات دولت مجوز صدوربلیت ده هزار تماشاگر برای جشن صعود ایران به جام جهانی در بازی ایران و عراق را صادر کرد و حالا فقط یک مسئله برای بازگشت تماشاگران باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فدراسیون فوتبال ایران از حدود بیست روز قبل در مکاتبات با ای اف سی ، تمام مجوزهای لازم برای برگزاری بازی با تماشاگر را کسب کرده بود. فرم هایی که در آنها تضامین بهداشتی لازم برای رعایت تست های سلامت انجام می گیرد.

این مجوز ها با تائید ستاد ملی کرونا و مجوز فروش ده هزار برگه بلیت به نقطه نهایی نرسیده اند اما مشکل اصلی همچنان بحث نحوه ورود زنان به ورزشگاه هاست. حساسیتی که فیفا در این باره دارد.

اگرچه ترجیح ستاد ملی کرونا برای بلیت فروشی استعلام خریداران بلیت از سامانه و درگاه تهران من شهرداری تهران است که به سرور وزارت بهداشت دسترسی دارد اما فیفا اصرار دارد باید لینک مستقیم برای مرور و بررسی نحوه خرید بلیت ها داشته باشد و مطمئن شود که هیچ شماره کارت زنانه ای در خرید

بلیت با مشکل مواجه نمی شود و این شیوه فروش بلیت برای ورزشگاه ها گزینشی نیست.

برای همین آنها سامانه خرید بلیت فدراسیون ف‌وتبال را برای چنین عرضه ای به رسمیت می شناسند و حالا باید دید اگر این مشکل حل شود، حضور تماشاگران در بازی ایران عراق چگونه خواهد بود.

البته بسیاری اعتقاد دارند که اگر مشکل ورود زنان حل شود احتمال سفر اینفانتینو به تهران هم افزایش می یابد چون رئیس سوئیسی ایتالیایی فیفا به شدت دوست دارد بار دیگر درحالی در ورزشگاه آزادی حاضر باشد که تصاویر حضور زنان در ورزشگاه عکس یک بسیاری از رسانه های جهان می شود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1595805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =