نماینده زابل، اظهاراتش علیه رئیسی را گردن نگرفت

ایران نوشت:نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه از عاملان انتشار کلیپ موهن علیه بنده و دولت به قوه قضائیه شکایت می‌کنم، گفت که از شخص رئیس جمهور حمایت می‌کنم.

حبیب‌الله دهمرده درخصوص کلیپ منتشر شده از وی گفت: اخیراً در مصلای نماز جمعه سیستان بنده سخنرانی داشتم که کلیپ تقطیع شده‌ای از آن را در فضای مجازی منتشر کردند افراد زیادی در آن سخنرانی حضور داشتند و آن را ضبط کردند و کاملاً مشخص است که بنده چه صحبت‌هایی کردم.

وی افزود: با بریدن سخنان من و کنار هم قرار دادن آنان به گونه‌ای وانمود شده است که من ریاست جمهوری را مورد اهانت قرار داده‌ام در حالی که هرگز علیه رئیس جمهوری چنین سخنانی نه گفته و نه خواهم گفت. دهمرده تأکید کرد: برخی افراد فرصت‌طلب که منافع‌شان از اظهارات صریح و حق‌طلبانه بنده به خطر می‌افتد، این کلیپ تصویری را منتشر کردند. 

وی ادامه داد: این افراد بارها در سخنرانی‌های بنده در جلسات متعدد حضور یافته و مراسم را برهم زدند اما هیچ وقت علیه آنها شکایتی مطرح نکردم. دهمرده افزود: برای اولین بار از منتشرکنندگان این کلیپ شکایت خواهم کرد و عاملان این اقدام را پیگیری قضایی می‌کنم. 

نماینده مردم زابل در مجلس با تأکید بر اینکه از شخص رئیس جمهور حمایت می‌کنم گفت: از نظر بنده آیت‌الله رئیسی در خط مقام معظم رهبری است و در راستای تحقق فرمایشات ایشان تلاش می‌کند لذا بنده از رئیس‌ جمهور حمایت می‌کنم.

23302

کد خبر 1596425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =