زنگ خطر تصادفات موتور های شارژی در جزیره کیش

سرهنگ "مهدی توانگر" رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کیش از افزایش چند برابری تصادفات موتور های شارژی در این جزیره مرجانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، سرهنگ “مهدی توانگر” از نقش ۸۵ درصدی موتورهای شارژی در تصادفات در دی ماه خبر داد و گفت: به علت عدم توجه به جلو و تسلط به رانندگی افزایش روند تصادفات موتور های شارژی را داریم.

وی افزود: فردی که با ۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت میکند به ازای یک ثانیه عدم توجه به جلو ۱۰ متر رانندگی کور دارد که باعث وقوع تصادف می گردد و این یکی از عوامل بروز تصادفات در کیش است.

این مقام انتظامی تأکید کرد: جراحات وارده به راکبان موتورهای شارژی به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی می باشد که داشتن کلاه ایمنی برای راکبان الزامی است.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش پلاک گذاری و ساماندهی موتور های شارژی را یک ضرورت دانست و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را توسط مردم شریف از الزامات جزیره کیش عنوان کرد.

سرهنگ “مهدی توانگر” با اشاره به وقوع بیش از ۲۵۰ تصادف موتور های شارژی در سال جاری از شهروندان و گردشگران درخواست کرد نسبت به رعایت قوانین اهتمام داشته و تخلفات را از طریق ۱۲۰ به راهور اعلام کنند.

46

کد خبر 1596529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =