واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به سردرگمی مردم برای تهیه بلیت

سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به مشکلات تهیه بلیت واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین شریفی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال در مورد اینکه چرا شاگردان اسکوچیچ روز قبل از بازی در زمین مسابقه تمرین نمی‌کنند، اظهار داشت: در تمرین قبلی هم این اتفاق افتاد و اسکوچیچ ترجیح داد دو روز قبل از روز مسابقه تمرین کند. ما تبعیت می‌کنیم و طبق قوانین پیش می‌رویم. با توجه به اینکه این موضوع در اختیار خودش است، تصمیم اسکوچیچ این بود که اینطور برگزار شود.

وی در مورد اینکه تماشاگران چگونه می‌توانند اقدام به تهیه بلیت کنند، گفت: ان‌شاالله طی چند ساعت آینده اطلاع رسانی می‌کنیم. تمام تلاشمان را می کنیم که همه چیز طبق استانداردها پیش برود. در اولین فرصت این کار را خواهیم کرد.

شریفی در خصوص اینکه با توجه به اشکالاتی که قبلا هم برای خرید بلیت آنلاین پیش آمده بود تماشاگران دچار سردرگمی می‌شوند، عنوان کرد: ان‌شاالله در اولین فرصت در مورد این فرایند اطلاع رسانی می‌کنیم. تاییدیه‌ها از AFC‌ گرفته شده و طبق زمانبندی‌هایی که خواسته شده، اقدام کردیم. فکر می‌کنم مجموع تماشاگران 10 هزار نفر باشد. جزئیات دقیق را نمی‌دانم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود 2 هزار بلیت برای بانوان، 8 هزار بلیت برای آقایان و هزار بلیت برای هواداران عراق در نظر گرفته شده، گفت: تقریبا همین اعداد است.

بیشتر بخوانید:

258 251

کد خبر 1596659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =