۰ نفر
۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
سریال کودکانه تلویزیون برای نوروز

تسنیم نوشت: سری جدید پهلوانان قرار است برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ تهیه و تولید شود.

«پهلوانان» عنوان مجموعه انیمیشنی از مرکز پویانمایی صبا است که سری جدید  آن برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ تهیه وتولید می‌شود. سیاوش زرین‌آبادی نویسنده وکارگردان پویانمایی پهلوانان می‌گوید: در این اثر، شخصیت‌های آن به گونه ابرقهرمان شکل نگرفته‌اند و سعی شده آموزه‌های اخلاقی در لفافه و در بستر مضامین طنازانه روایت شود.

سیاوش زرین‌آبادی نویسنده و کارگردان مجموعه پویانمایی «پهلوانان» گفت: سری جدید انیمیشن پهلوانان به لحاظ محتوا و داستان، تفاوت چندانی با سری‌های قبل آن ندارد. در سری جدید این مجموعه سعی کردیم از همان فضا و شخصیت‌های مألوف و آشنا برای مخاطب استفاده کنیم. به طور کل پویانمایی «پهلوانان» در سری جدید خود  از نظر تکنیکی  و پردازش مدل‌ها تا حدودی ارتقاء پیدا کرده، به گونه‌ای که کاراکترهای آن  قابلیت حرکت و چرخش بهتر و بیشتری پیدا کرده‌اند.

زرین آبادی در ادامه بیان کرد: از آنجا که موضوع قصه‌های این انیمیشن  در بستر مسائل و چالش‌های اخلاقی و انسانی شکل گرفته بنابراین مضامین و ساختار روایی و محتوایی آن بدون زمان و مکان‌اند و به دوره‌ تاریخی خاصی تعلق ندارند. از این نظر مخاطب به راحتی می‌تواند با قصه‌ها، شخصیت‌ها و چالش‌های پهلوانان ارتباط برقرار کند.

علیرضا گلپایگانی تهیه‌کنندگی این مجموعه را عهده‌دار است و سری جدید انیمیشن «پهلوانان» همچون سری‌پیشین خود با تکنیک دو بُعدی ساخته شده همزمان با  نوروز ۱۴۰۱ از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

۵۸۵۸

کد خبر 1596780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =