استاندار آذربایجان‌غربی: تصویب ۷۷ مصوبه برای توسعه و محرومیت زدایی سلماس

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ۷۷ مصوبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان سلماس برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و محرومیت زدایی این شهرستان به تصویب رسید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدصادق معتمدیان بامداد پنجشنبه در پایان جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با محوریت شهرستان سلماس برگزار شد، در گفتگو با رسانه ها گفت: از این تعداد، ۷۲ مصوبه عمرانی و زیر ساختی است که اغلب طرح‌های مدیریت شهری، آب و فاضلاب، بهداشت و درمان، آموزشی و حوزه ارتباطات را شامل می‌شود.

وی افزود: پنج مصوبه نیز در حوزه اقتصادی به تصویب اعضا رسید که طبق برنامه ریزی انجام شده، برای رفع برخی از مشکلات اقتصادی سلماس نتیجه بخش خواهد بود.

وی با بیان اینکه تیم مدیریتی استانداری آذربایجان‌غربی هفته گذشته به صورت میدانی در شهرستان سلماس حضور داشته و پس از شناسایی مطالبات و انتظارات مردم، اقدام به بررسی کارشناسی و ارزیابی داده‌ها با حضور معاونان استاندار کرده است، ادامه داد: بازدید از شهرک‌ صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سلماس و بررسی آخرین وضعیت  مشکلات آنها دستاوردهای موثری داشت که با پیگیری های ملی برخی از این مشکلات قابل حل شدن هستند.

وی بیان کرد: طی تماسی که با وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان شهرک‌های صنعتی کشور داشتیم، مقرر شد تا برای آماده کردن منطقه ویژه اقتصادی سلماس جهت جذب سرمایه گذاری، اقدامات مشارکتی با شهردار سلماس صورت گیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی هدف از سفرهای شهرستانی را دیدار بدون واسطه با مردم و اشرافیت به مشکلات استانی عنوان کرد و افزود: بازدیدهای میدانی ‌مدیران جهت اطلاع از مشکلات مردم و خدمات رسانی به آنان ضرودی است و ادامه دار خواهد بود.

معتمدیان گفت: حضور مدیران در بین مردم جهت در افزایش اعتماد عمومی موثر خواهد بود.

۴۶

کد خبر 1596834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =