خاطره‌ای که پژمان جمشیدی پس از دیدن اشک‌های شرکت کننده «خنداننده شو» تعریف کرد

پژمان جمشیدی در برنامه «خنداننده شو»، از روزی گفت که با همه تلاش و کوشش، نتوانست به تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور راه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از ابتلای امیرمهدی ژوله به کرونا، پژمان جمشیدی به عنوان داور بخش «خنداننده شو ۳» انتخاب شد. او در برنامه شب گذشته ( پنجشنبه ۷ بهمن)، هنگامی که ناراحتی و اشک‌های یک شرکت کننده حذف شده را دید، خاطره‌ای از زمان نوجوانی خود را بازگو کرد.

او گفت: «من این ناراحتی شما را درک می‌کنم و زحمات شما هم بسیار ارزشمند است، اما این‌جا پایان ماجرا نیست. یعنی نتیجه این مسابقه برای شما تعیین کننده نیست. ۱۴ یا ۱۵ سالم بود، خانه ما در کرج بود و باید در تمرین‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان شرکت می‌کردم. برای رسیدن به محل تمرین مجبور بود سوار ۶ کورس اتوبوس و ماشین شوم، این پروسه انتخاب شش ماه طول کشید اما در نهایت من انتخاب نشدم و نتوانستم به تیم ملی نوجوانان راه پیدا کنم.»

او ادامه داد: «وقتی اسامی را اعلام کردند، برگشتم به خانه و ادامه دادم تا به انتخاب تیم ملی جوانان رسیدیم. هیچ یک از آن افراد قبلی نتوانستند به تیم ملی راه پیدا کنند و فقط من وارد شدم. می‌خواهم بگویم دست از تلاش بر ندار.»

۵۷۲۴۵

کد خبر 1597181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =