استقبال از فجر ۱۴۰۰ با افتتاح ۶۸ پروژه در کرج

 معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج از افتتاح و بهره‌برداری از  68 پروژه در ایام الله دهه مبارک فجر در کرج خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «غفور قاسم‌پور» ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، به تشریح جزئیات پروژه‌های قابل افتتاح شهرستان در این ایام پرداخت و گفت: فجر 1400 تعداد 68 پروژه در شهرستان کرج افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید که شاخص‌ترین آنها افتتاح هتل در جاده چالوس و بهره‌برداری از پروژه‌های گاز رسانی روستایی است.

وی افزود: از این تعداد، 62 پروژه مربوط به بخش دولتی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان است که برای 100 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

قاسم‌پور گفت: در بخش خصوصی نیز شاهد افتتاح 6 طرح با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان هستیم که به‌طور مستقیم برای 267 نفر اشتغالزایی دارد.

معاون استاندار این پروژه‌ها را در حوزه‌های عمرانی، خدماتی شامل: طرح‌های آموزشی، زیرساخت‌های تأسیسات حوزه منابع آب، برق و مخابرات اعلام کرد و گفت که بخشی از آن نیز بهبود خدمات شهری و روستایی، اصلاح معابر و جاده‌های بین شهری و روستایی و توسعه فضای سبز است.

به گفته معاون استانداری البرز بهره‌برداری از پروژه گاز رسانی روستاهای بخش مرکزی کرج شامل روستاهای نوجان، دروان، خوارس، افتتاح پارک دانایی در شهر کرج و افتتاح هتل چاهی‌پیما در جاده چالوس پروژه‌های شاخصی است که با حضور استاندار البرز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار ویژه شهرستان کرج در پایان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده افتتاح پروژه‌های فجر کرج 20 بهمن با حضور استاندار البرز انجام خواهد شد.

46

کد خبر 1597507

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =