هواشناسی: از سه‌شنبه این هفته تهران برفی و بارانی می‌شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از امروز تا دوشنبه (۹ تا ۱۱ بهمن‌ماه) آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری و در روز سه‌شنبه (۱۲ بهمن‌ماه) بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروز(۹ بهمن‌ماه) تا روز دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 برای عصر یکشنبه (۱۰ بهمن‌ماه) تا صبح سه‌شنبه (۱۲ بهمن‌ماه) در بعضی ساعات در مناطق پرتردد شهری و صنعتی همراه با غبار محلی مورد انتظار است.

 در روز دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) با توجه به ورود سامانه بارشی از غرب کشور از بعد از ظهر افزایش ابر و برای روز سه‌شنبه(۱۲ بهمن‌ماه) در بعضی ساعات بارش باران و در اواخر وقت در برخی مناطق همراه با مه و در ارتفاعات بارش برف، کولاک برف و در اواخر وقت مه آلود پیش‌بینی می‌شود.

 برای روز چهارشنبه (۱۳ بهمن‌ماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری و از بعد ازظهر همراه با غبار محلی مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین آباد) با دمای ۱۶- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۰ بهمن‌ماه) صاف و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۸ و صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین برای دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) آسمان پایتخت صاف و گاهی وزش باد و از بعد از ظهر به‌تدریج ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با غبارمحلی خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۹ و ۲ درجه سانتیگراد می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ سرما ماندگار شد

جزییات ورود سامانه جدید بارشی به کشور

47231

کد خبر 1597522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =