بررسی بسته پیشنهادی دولت برای رفع موانع تولید

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی با حضور رئیس‌جمهور، بررسی روند حمایت ها و راهکارهای اجرایی رفع موانع تولید که از آغاز دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است، ادامه یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، در جلسه شامگاه یکشنبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور برگزار شد، بررسی روند حمایت‌ها و راهکارهای اجرایی رفع موانع تولید که از آغاز دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است، ادامه یافت.

در این جلسه بسته پیشنهادی دولت با جهت‌گیری رفع موانع و پشتیبانی از بخش‌های تولیدی و خدماتی که از چند ماه قبل و با هدف تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری بر اساس دیدگاه‌های کارشناسی تهیه شده است، مطرح شد.

محورهای اصلی این بسته پیشنهادی، تداوم خدمات‌رسانی دولت از جمله ایجاد گشایش در حوزه‌های اعطای تسهیلات، تأمین مالی از بازار سرمایه، هدایت تسهیلات بانکی و نقدینگی به سمت تولید، متنوع‌سازی ابزارهای تضمین دریافت تسهیلات، رفع مشکلات مالیاتی و تأمین اجتماعی بنگاه‌های تولیدی و خدماتی هستند.

بررسی بسته پیشنهادی دولت برای رفع موانع تولید ادامه یافت

در این بسته حمایتی، همچنین علاوه بر توجه زیرساخت‌ها، در زمینه اعطای مجوزها و استفاده از ظرفیت‌های دیپلماسی در گسترش تجارت خارجی راهکارهایی پیش‌بینی شده است. در این جلسه بخش‌هایی از بسته پیشنهادی تأیید و ادامه بررسی آن به جلسه بعدی ستاد موکول شد.

21217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1598144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =