پر مخاطب ترین کلاس کنکور ایران رو آنلاین تجربه کن!

آنلاین آکادمی؛ یک راهکار جدید و آنلاین برای قبولی در کنکور است.

قبولی در آزمون کنکور و رشته و دانشگاه مورد نظر، رویای بسیاری از افرادی است که قصد شرکت در این آزمون سرنوشت‌ساز را دارند. در ضمن هیچ‌کس نمی‌تواند منکر این حقیقت شود که قبولی در این آزمون می‌تواند نردبانی برای پیشرفت در آینده و دستیابی به موفقیت‌های شغلی و رفاه مادی باشد. کلاس‌های آمادگی کنکور به‌سبک‌های مختلفی برگزار می‌شوند. با پیشرفت‌ فناوری‌های آنلاین و تجربیات همه‌گیری کرونا، یکی از محبوب‌ترین این سبک‌ها، شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین است. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چرا شرکت در کلاس‌های آنلاین کنکور در "آنلاین آکادمی" بهترین انتخاب برای شماست.

آنلاین آکادمی کجاست؟

آنلاین آکادمی در حقیقت بخش فعالیت‌های تحت وب هولدینگ تخته سیاه است که به‌شکل کلاس‌های آنلاین کنکور و آزمون‌های آنلاین از طرف آموزشگاه کنکور آکادمی آنلاین تخته سیاه برگزار می‌شود. البته آنلاین آکادمی خدمات آموزشی خودش رو به دانش‌آموزان از سال دهم تا کنکور ارائه می‌دهد و شما می‌تونید از سال‌ها قبل از کنکور، هم در دروس مقطع تحصیلی خودتون موفق باشید و هم برای قبولی در آزمون کنکور برنامه‌ریزی کنید.

چرا آنلاین آکادمی رو به شما پیشنهاد می‌دیم؟

آنلاین آکادمی این افتخار را دارد که تونسته است با انتخاب یک پلتفرم عالی، با امکانات بسیار، خدمات آموزش رو به دانش ‌پژوهان سراسر کشور ارائه دهد. این آموزشگاه تنها آموزشگاهی است  که 7 استودیو فعال داره و فراگیران در سراسر کشور می‌توانند محتواهای آموزشی رو به ‌شکل آنلاین از این استودیوها دریافت کنند. در ادامه با برخی از مزایای شرکت در دوره‌های آموزش کنکور آنلاین آکادمی آشنا می‌شیم.

پر مخاطب ترین کلاس کنکور ایران رو آنلاین تجربه کن!

انعطاف‌پذیری کلاس‌ها در آنلاین آکادمی

یکی از مزایای شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین آکادمی این است که هم کلاس‌های متعددی در این آموزشگاه در روزهای مختلف هفته و ساعات مختلف برگزار می‌شود، و هم امکان تماشای آفلاین آتها برای شما وجود دارد. ما حتی برنامه درسی قابل دانلود هم به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید بر اساس آن، راه پیشرفت خودتان را هموار کنید.

نظم در خدمات آموزشی

انعطاف‌پذیری زمانی در ارائه خدمات آموزشی، حتما باید با نظم زمانی در ارائه این خدمات، به‌ویژه از سوی آموزشگاه همراه باشد. درغیر این‌صورت زمان‌بندی فراگیران برای مطالعه و آمادگی پیش از کنکور به‌هم می‌ریزد. دقیقا به‌همین دلیل کلاس‌ها در این آکادمی بدون کمترین تاخیر زمانی ارائه می‌شوند و حتی تاخیر فراگیران به خانواده‌های اون‌ها اطلاع داده می‌شود. البته درصورت عدم حضور در کلاس آنلاین، امکان تماشای آفلاین محتوای آموزشی هم وجود دارد.

از هرجای ایران می‌تونید در این کلاس‌ها شرکت کنید

می‌خواهید به سفر برید، بدون این‌که کلاس‌های آموزشی‌تون رو از دست بدید؟ می‌خواهید از دانش مربیان برتر کنکور ایران در آنلاین آکادمی مثل استاد شاهین زاد در ادبیات، استاد خسروی‌منش در فیزیک، دکتر آرام‌فر در زیست یا استاد جبرئیلی در شیمی بهره بگیرید، اما فاصله شهر شما از آموزشگاه تخته‌سیاه دور است ؟

اصلا نگران نباشید، چون برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آکادمی شما فقط باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. ما حتی شرایطی رو فراهم کردیم که مناطق محروم کشور هم بتوانند محتواهای آموزشی کلاس آنلاین رو به‌صورت آفلاین تماشا کنند و در هر مکانی از آن ها استفاده کنند.

برگزاری آزمون‌های منظم

کلاس کنکور بدون برگزاری آزمون‌های کلاسی، یک کلاس کنکور کامل و استاندارد نیست. کلاس‌های آموزشی مقاطع مختلف در آنلاین آکادمی با برگزاری آزمون‌ها به‌شکل آنلاین و سبک دوره های نکته و تست همراه است . آزمون‌های کلاسی باعث تقویت مهارت‌های تست‌زنی، کسب تجربه بیشتر و محک زدن میزان پیشرفت فراگیران می‌شوند.

از طرف دیگه ما در آنلاین آکادمی ابزارهای دقیقی برای تحلیل نتایج آزمون داریم و می‌توانیم از این طریق نقاط ضعف و قوت فراگیران رو به آنها اطلاع بدهیم و روند آموزش رو هم از این طریق شخصی‌سازی کنیم. بنابراین هر استادی تعدادی آزمون کلاسی طراحی کرده که از طریق آنها دانش‌آموز خودش رو مورد سنجش قرار می‌دهد.

بهره‌گیری از برترین اساتید کشور

یک آموزشگاه کنکور بدون اساتید مجرب آموزشی با سال‌ها سابقه آموزش حضوری و آنلاین کنکور و کارنامه درخشان آموزشی، نمی‌تواند آموزشگاهی موفق باشد. درواقع یکی از دلایل محبوبیت آنلاین آکادمی استفاده از برترین اساتید آموزشی در رشته‌های درسی مختلف هست. یه نکته بسیار جذاب دیگه در آنلاین آکادمی اینه که شما می‌تونید از هرکلاس و هر استادی، یک جلسه رو به‌صورت رایگان شرکت کنید و مطابق با سلیقه خودتون، کلاس و استاد مورد نظرتون رو انتخاب کنید. در ادامه با برخی از این اساتید و رشته تخصصی اون‌ها آشنا می‌شویم:

· عربی: استاد قدیمی و استاد شیخ بهایی

· زبان: استاد جلالی و استاد پالیزبان

· ادبیات: استاد شاهین‌زاد و استاد تاجیک

· دین و زندگی: استاد پرو و استاد حسین‌خانی

· زیست: دکتر شایسته و دکتر آرام‌فر

· شیمی: استاد ابوالقاسمی و استاد جبرئیلی

· ریاضی: استاد مولایی

· فیزیک: استاد براتی و استاد خسروی‌منش

پر مخاطب ترین کلاس کنکور ایران رو آنلاین تجربه کن!

امکان مشارکت در کلاس‌های آنلاین

یکی از نقدهایی که به روش آموزش آنلاین وارد می‌شود، کاهش امکان مشارکت دانش‌آموزان در کلاس‌های آنلاین است . اساتید آنلاین آکادمی برای برطرف کردن این نقطه ضعف، از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کنند و اجازه نمی‌دهند فضای کلاس، فقط به ارائه درس از طرف مربی آموزشی خلاصه شود. برای مثال این کلاس‌ها با جلسات پرسش و پاسخ در انتهای کلاس همراه هستند.

برخورداری از خدمات مشاوره آموزشی

آمادگی برای کنکور فقط با شرکت در کلاس آموزشی فراهم نمی‌شود. بلکه شما باید بتوانید با مشاوران تحصیلی و مشاوران کنکور صحبت کنید. آنلاین آکادمی خدمات مشاوره تحصیلی و کنکور رو هم به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد و مشاوران مجربی در این موسسه مانند: مهندس خدنگ، استاد دلدار، استاد کاظمی، استاد اصلانی و استاد ظهرابی این خدمات رو به شما ارائه می‌دهند. خدماتی که شامل: هدایت تحصیلی، برنامه‌ریزی برای مطالعه کنکور، پیشگیری از استرس و اضطراب قبل از امتحان و آموزش مهارت‌های مختلف برای قبولی در کنکور می‌باشد.  با برترین اساتید ایران بیشتر آشنا شوید .

پر مخاطب ترین کلاس کنکور ایران رو آنلاین تجربه کن!

خدمات برتر آموزش کنکور در آنلاین آکادمی

اگر می‌خواهید در کنکور پیش رو شرکت کنید و نمی‌دانید در فرصت باقیمانده باید چطور درس‌هایتان را اولویت‌بندی کنید؛ اگه می‌خواهید در زمینه دروس مختلف موفقیت بیشتری داشته باشید؛ اگه می‌خواهید از مقاطع تحصیلی پایین‌تر برای کنکور آماده شوید و اگه می‌خواهید بالاترین نتیجه رو از مطالعات قبل از کنکور به‌دست آورید، بهترین گزینه این است  که از طریق سایت با خدمات برتر آموزشی آنلاین آکادمی آشنا شوید  و برای ثبت نام از این لینک استفاده کنید.

آنلاین آکادمی همچنین امکان مشاوره آنلاین رایگان رو هم برای شما فراهم کرده است. برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین می‌تونید از طریق سایت روی لینک مشاوره آنلاین رایگان کلیک کنید تا مشاوران مجرب آنلاین آکادمی بهترین راه استفاده از خدمات این موسسه رو باتوجه به نیازهای شما توضیح دهند  و برنامه‌ریزی کنند. امکان پرداخت قسطی و شرکت رایگان در یک جلسه از کلاس هر استاد هم یکی دیگه از مزایای شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین آکادمی است .

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1599198

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =