امام جمعه شهرکرد : بختیاری‌ها از وصله ناجور «شاپور بختیاری» تبری جستند و اکنون درخواست دیدار با رهبری دارند

ایسنا نوشت: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: بختیاری‌های استان در ۲۰ بهمن‌ماه با امام (ره) اعلام بیعت کردند، در حقیقت بختیاری‌ها از یک وصله ناجور یعنی شاپور بختیاری، تبری جستند و اکنون درخواست دیدار با مقام معظم رهبری را دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ۱۵ بهمن‌ماه در خطبه‌های نخست نماز جمعه شهرکرد با اشاره به سوره ابراهیم، اظهار کرد: در این سوره، توحید ربوبی مطرح و مدنظر است و باید توحید ربوبی را از این آیات، برداشت کرد.

امام جمعه شهر کرد: نباید رقص دختربچه‌ها عادی شود

بیشتر بخوانید:

نکونام به دهه مبارک فجر اشاره و بیان کرد: انقلاب به فضل پروردگار به ثمر نشست و دشمنان با انواع سلاح‌ها و قدرت‌ها نتوانستند آن را نابود کنند، با نبود توازن‌ها کشور بر دشمن غلبه کرد، به‌طوری که بعد از ۴۳ سال، باوجود نبود توازن‌ها، انقلاب با قدرت به پیش می‌رود و ضعف دشمن خود را نشان داده است.

خطیب نماز جمعه شهرکرد یادآور شد: همافران کشور در ۱۹ بهمن و بختیاری‌های استان با امام (ره) اعلام بیعت کردند، در حقیقت بختیاری‌ها از یک وصله ناجور یعنی شاپور بختیاری، تبری جستند و بختیاری‌های استان درخواست دیدار با مقام معظم رهبری را دارند.

وی در پایان با اشاره به رحلت عالم ربانی، صافی گلپایگانی، بیان کرد: این مرد، آیت عظمایی برای پروردگار بود و نعماتی از جمله داشتن حافظه قوی داشت، کتابی توسط ایشان درباره مهدویت نوشته شده که به گفته وی، برکات بی‌نظیری برای زندگیشان به ارمغان داشت.

21231

کد خبر 1599598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =