۴ نفر
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
طراحی سایت

برای ساخت سایت باید هنر، خلاقیت و دانش برنامه نویسی با هم آمیخته شده تا یک اثر بسیار زیبایی را به وجود بیاورند.

طراحی سایت مجموعه ای از دانش و زیبایی شناختی است که نماینده ای شایسته از کسب و کار شما در دنیای مجازی است. از مزایای طراحی سایت میتوان به فروش بیشتر، ارتباط با بازار جهانی و افزایش اعتبار کسب و کار اشاره کرد. همچنین اینکه چراغ تجارت شما از این طریق همیشه روشن بوده و در دسترس مشتریان و همکاران خود هستید.

از فاکتورهای مهم یک طراحی سایت حرفه ای جذابیت ظاهری و کیفیت باطنی وب سایت است. باید برای طراحی گرافیکی سایت از آخرین تکنولوژی و طرح های روز استفاده کرد که سرعت سایت نیز کاهش پیدا نکند. یکی از مواردی که مشتریان توجه میکنند سرعت سایت است. کاربران باید بتوانند از امکانات سایت به خوبی استفاده کرده و دچار هیچ مشکلی در لود آن ها نشوند.

برای طراحی سایت تاثیرگزار و موفق در ابتدا باید یک داکیومنت و اطلاعات اولیه آماده سازی شود تا بتوان بر اساس نیازها و خواسته ها استراتژی راه اندازی سایت تهیه شود. در واقع سایت ها به دو صورت طراحی می شوند که به طراحی اختصاصی و وردپرسی اشاره کرد.

در حل حاضر سفارش طراحی سایت جزو اولویت های اولیه هر شرکت و سازمانی قرار گرفته است. حتی بسیاری از کسب و کارهای نو که تازه شکل گرفته اند می توانند برای رسیدن به اهداف خود نیاز به یک وب سایت خوب و حرفه ای دارند.

ویژگی های شرکت طراحی سایت

تعهد : یکی از ویژگی های مهم شرکت طراحی سایت مسئولیت پذیر بودن آن است. افراد با خیال راحت میتوانند پروژه طراحی سایت خود را به یک تیم متعهد بسپارند در این صورت نیز نتیجه کار بسیار اثر بخش و در سطح کیفی بسیار بالایی خواهد بود.

تخصص : یک شرکت طراحی سایت باید متشکل از تیم متخصص، حرفه ای و با تجربه باشد. تا بتواند پروژه ها را به صورت حرفه ای و بدون نقص انجام داده و تحویل مشتریان دهد. تا تیمی حرفه ای و متخصص نباشد نمی تواند نتیجه بدون عیبی نیز داشته باشد. بنابراین بررسی سطح کیفی شرکت لازم است.

رزومه قدرتمند : با بررسی رزومه های شرکت می توانید کیفیت، میزان خلاقیت و سبک کاری شرکت طراحی سایت را بسنجید. بنابراین مشتریان لازم است که در ابتدا نمونه کارهای شرکت را به صورت دقیق مشاهده نمایند.

طراحی سایت

روش های طراحی سایت

روش های متنوعی برای طراحی سایت وجود دارد که هزینه و زمان انجام پروژه تعیین کننده آن ها خواهد بود. برای افرادی که تسلط و اطلاعات کافی ندارند انتخاب این روش بسیار سخت و گیج کننده خواهد بود. اما بهتر است که تمرکز اصلی برای داشتن یک سایت کارآمد باشد. با توجه به بودجه و زمان و نوع کسب و کاری که دارید کارشناسان به شما بهترین روش برای راه اندازی سایت را پیشنهاد می دهند.

طراحی سایت با ودرپرس

با طراحی سایت وردپرس می توانید در زمان و هزینه ها بسیار صرفه جویی کنید. برای طراحی سایت شرکتی یا برای طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس که پیچیدگی خود را دارد بهترین گزینه اولیه طراحی سایت با وردپرس است. زیرا سیستم مدیریت محتوای وردپرس امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. البته لازم به ذکر است که سایت های وردپرسی به صورت اختصاصی نیز پیاده سازی می شوند. یعنی اینکه قالب سایت از ابتدا بنابر درخواست مشتریان کدنویسی و راه اندازی می شود.

طراحی سایت اختصاصی

اگر کسب و کار شما نوپا است و بودجه کافی ندارید ما وردپرس را پیشنهاد می دهیم اما اگر دارای ایده هایی در سر هستید که میخواهید یک استارتاپ را شروع کنید  طراحی وب سایت اختصاصی با امکانات منحصر به فرد را پیشنهاد می دهیم. در طراحی سایت سفارشی یا همان اختصاصی کل سیستم از صفر شکل گرفته و از CMS های آماده ای مانند وردپرس استفاده نخواهد شد. در این صورت هیچ محدودیتی وجود نداشته و میتوان به صورت صد در صد سایت را مطابق با سلیقه و نظر مشتریان پیاده سازی کرد.

مراحل طراحی سایت

بررسی اولیه

تیم طراحی سایت دئووب در ابتدا برای درک ذهنیت موردنظر جلساتی را با مشتریان برگزار می کند تا بتواند بهتر در مورد اهداف اصلی و نیازهای پروژه به نتیجه برسد.

برنامه ریزی پروژه

قبل از شروع به انجام هر کاری باید به طور کامل پروژه برنامه ریزی شود تا هر کارشناس بتواند بخش های مختلف پروژه طراحی وب سایت را در دست بگیرد.

ساختار اولیه طراحی سایت

برای راه اندازی وب سایت ساختارهای اولیه به بهترین شکل ممکن انجام شده و پس از تایید کار پروژه شروع می شود.

شروع ساخت سایت

تیم حرفه ای و برنامه نویسی دئووب تضمین می کند که می تواند فروش بیشتر و ساختار ایده آلی را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. تمام قسمت های پروژه انجام شده و هر مرحله مورد تست و آزمون قرار میگیرد.

رونمایی از سایت

قبل از راه اندازی سایت یک آزمایش کاملی انجام شده و پس از تایید از وب سایت رونمایی خواهد شد. تمامی موارد به مشتریان گرامی آموزش داده خواهد شد و سپس اطلاعات کامل سایت در اختیار آن ها قرار می گیرد.

پشتیبانی سایت

بعد از تحویل سایت بخش مهمی که ممکن است زیاد به آن اشاره نشود پشتیبانی وب سایت است. به هر حال سایت نیز مانند هر وسیله دیگری نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد. تیم پشتیبانی همواره در پشت صحنه بوده و عملکرد سایت را بررسی می نمایند.

انواع طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت شرکتی

در دنیای امروز فضای مجازی و اینترنت به گونه ای شده است که تمامی شرکت ها نیاز دارند که یک وب سایت در بستر فضای مجازی داشته باشند. در این صورت می توانند کسب و کار خود را به کل کشور یا جهان نمایش بدهند. اگر شرکت یا سازمان شما دارای سایت حرفه ای نباشد چگونه میتوانید تجارت خود را در سطح بین المللی گسترش دهید ؟ برای دیده شدن در یک فضای بسیار بزرگ تر نیاز به طراحی سایت شرکتی مطرح می شود. شما می توانید رزومه، اهداف و خدمات شرکت را به صورت آنلاین به افراد ارائه دهید. سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند با ورود به سایت متوجه شوند که شرکت شما در چه زمینه ای فعالیت داشته و چه خدمات یا محصولاتی را ارائه میدهد.

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از انواع ثبت سفارش های طراحی سایت که در شرکت های طراحی سایت ثبت می شود مربوط به طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی است. در واقع فروشگاه های آنلاین به صورت های مختلفی می توانند پیاده سازی شوند که از این میان طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس خواهان زیادی دارد. زیرا این نوع پیاده سازی هزینه مقرونه به صرفه ای دارد و هم اینکه زمان پیاده سازی آن بسیار کوتاه تر از طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی سایت خدماتی

بسیاری از شرکت ها خدماتی هستند که میتوان با طراحی سایت خدماتی فروش خود را افزایش دهند. کاربران زیادی نیز هستند که خدمات موردنیاز خود به صورت اینترنی با یک جستجو درخواست می دهند. با دارا بودن یک سایت میتوان این مشتریان را به سمت خود جذب کرد. طراحی وب سایت خدماتی برای شغل ها و خدمات متفاوتی طراحی و انجام می شود. این خدمات می تواند در زمینه نظافت، کارواش، اتوشویی، خدمات مجالس و مهمانی ها، نگهداری، پرستاری و غیره باشد. و روز به روز تعداد سایت های خدماتی در حال افزایش است.

برای ارتباط با شرکت وب سازان مرصاد از طریق :

آدرس سایت : https://www.dewoweb.com

تلفن :

۰۲۱۷۱۰۵۷۴۷۷

۰۲۱۲۸۴۲۳۰۷۷

در ارتباط باشید .

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1599955

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =