کمیسیون تلفیق با «همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و تامین کارانه پرستاری» در سال ۱۴۰۱ موافقت کرد

ایرنا نوشت: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از موافقت این کمیسیون با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و تامین کارانه پرستاری در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

«رحیم زارع» در توضیح نشست روز چهارشنبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: کمیسیون مصوب کرد به منظور اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و تحقق کارانه‌ پرستای به میزان ۵ هزار میلیارد تومان از مالیات سیگار به این بخش تعلق بگیرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین مقرر شد در سال ۱۴۰۱ مربیان قرآنی از نظر استخدامی تغییر وضعیت یافته و بودجه آن از سرجمع بودجه عمومی تامین شود.

کمیسیون تلفیق با «همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و تامین کارانه پرستاری» در سال ۱۴۰۱ موافقت کرد

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز مصوب کردند که مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای دانشجویان کمیته امداد خمینی(ره) و بهزیستی در بودجه سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد:‌ همچنین امروز مصوب شد مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان از محل تسهیلات تبصره ۱۶ نیز برای اشتغال زندانیان حین و بعد از حبس در نظر گرفته شود.

زارع خاطرنشان کرد: در نشست امروز اعضای کمیسیون موافقت کردند که بند (و)‌ تبصره (۲) لایحه بودجه، همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ انجام شود.

۲۱۲۱۹

کد خبر 1601469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =