۱ نفر
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ماه ۱۴۰۰

ایرنا نوشت: سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: تمامی مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ باید در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه اعلام شده، حضور یابند.

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه ۱۴۰۰ دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید روز یکشنبه یکم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین این مشمولان باید برگ واکسیناسیون کووید ۱۹ را با برگ واکسن مننژیت و دوگانه در روز اعزام به همراه داشته باشند ضمن اینکه اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکر شده که متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال خبرسربازی در پیام رسان سروش  به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

۲۳۵۲۳۳

کد خبر 1603534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =