اخذ مجوز، شرط فعالیت ورزشکاران مشمول خدمت وظیفه عمومی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان شرط ادامه فعالیت ورزشکاران مشمول خدمت وظیفه عمومی را اخذ مجوز از وظیفه عمومی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سرهنگ حسین پیوندی گفت: کلیه ورزشکاران مشمول وظیفه عمومی از زمان ورود به سن مشمولیت در 18 سالگی تمام تا پایان 50 سالگی باید برای روشن شدن وضعیت خدمت وظیفه عمومی به مراکز خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس +10 ) مراجعه و برای ادامه فعالیت ورزشی حرفه ای و قهرمانی خود مجوز دریافت کنند.

وی افزود: کلیه ورزشکاران حرفه‌ای شاغل در لیگ های برتر کشوری و نفرات اصلی تیم ملی با معرفی وزارت ورزش و جوانان و دریافت مجوز از پلیس +10 می‌توانند، حداکثر تا سن 28 و 30 سالگی اعزام خود را تمدید کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان افزود: کلیه مشمولان ورزشکار برای دریافت مجوز خروج از کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه services.epolice.ir از طریق سپردن ضمانت شخصی و یا در قالب تیم‌های ورزشی با ضمانت وزارت ورزش وجوانان مجوز خروج موقت از کشور را دریافت کنند.

پیوندی افزود: در صورت روشن نشدن وضعیت خدمتی و نداشتن مجوز فعالیت ورزشی از ادامه فعالیت ورزشکاران مشمول وظیفه عمومی جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی  khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

48

کد خبر 1604184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =