خوش‌وبش ستاره سابق پرسپولیس با هم‌تیمی‌هایش

بازیکن سابق پرسپولیس با هم‌تیمی‌های پیشین خود خوش‌وبش کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان از هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

* اتوبوس تیم رفسنجانی ساعت ۱۷:۲۵  به ورزشگاه رسید.

* محمد انصاری، مدافع تیم مس رفسنجان که در نخستین بازی این فصل برای سومین بار در طول سال‌های اخیر دچار پارگی رباط صلیبی شد، به تنهایی و با یک عصا به ورزشگاه آمد. وی در زمان ورود به استادیوم ضمن اعلام دلتنگی برای فوتبال بازی کردن، با برخی اعضای تیم سابق خود خوش و بش گرمی داشت و اعلام کرد قرار است به زودی در کلاس مربیگری درجه B آسیا شرکت کند. این بازیکن البته دقایقی در زمین چمن ورزشگاه آزادی هم راه رفت تا خاطرات زمان بازی اش در پرسپولیس را زنده کند.

* پوشش جالب یکی از عکاسان حاضر در تونل ورزشگاه آزادی در زمان ورود اعضای تیم پرسپولیس به ورزشگاه سبب تعجب برخی سرخ‌پوشان شد.

* برخی از بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم پس از ورود به ورزشگاه به داخل زمین آمده و کیفیت آن را بررسی کردند.

* دیوارنگاره تیم، آرم باشگاه و ماکت‌های هواداران پرسپولیس روی سکوهای استادیوم آزادی نصب شده بود.

* برخلاف اخباری که در خصوص ممنوعیت ورود دوربین های صدا و سیما به جز دوربین واحد سیار و میکسدزون به داخل ورزشگاه منتشر شده دوربین برخی برنامه های تلویزیونی بدون مشکل به استادیوم آمد. پیش از این باشگاه های پرسپولیس و استقلال در نامه ای به صدا و سیما تهدید کرده بودند در صورتی که حق محتوای بازی های این تیم ها پرداخت نشود، اجازه فیلمبرداری از محتوای دیدارهای‌شان را نمی‌دهند. 

* در شرایطی که احمد گوهری نخستین بازی خود را برای پرسپولیس در این فصل انجام می‌دهد.فرشاد فرجی هم مانند حامد پاکدل در لیست بازی قرار نگرفت.

* مهدی حیدری پیشکسوت فوتبال و بازیگر کشورمان و  کریم قربانی یکی دیگر از بازیگران تلویزیون هم در ورزشگاه حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1607981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =