خطای حقیقی هزار درصد پنالتی بود!

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: خطای علیرضا حقیقی روی من هزار درصد پنالتی بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ارسلان مطهری بعد از تساوی نساجی مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و شاید اگر کمی شانس داشتیم می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص برخوردش با علیرضا حقیقی گفت: در مورد چه چیزی باید صحبت کنم؟ صحنه مشخص بود، آن صحنه هزار درصد پنالتی بود.بازیکن هدفش این نیست که پنالتی بدهد ولی برخی مواقع پنالتی پیش می‌آید. به من می‌گویند چرا سریع بلند شدی؟در پنالتی که آوانتاژ نمی‌دهند، پنالتی پنالتی است.

مهاجم استقلال در خصوص اینکه بازیکنی که به جای وی بازی می‌کند عملکرد چندان خاصی نشان نداده است گفت: من در مورد هم تیمی خودم نظر نمی‌دهم اما در مورد خودم باید خدا را هزار بار شکر کنم. من نمی‌توانم بگویم که فیکس بازی کنم یا ذخیره. کادر فنی باید در این زمینه تصمیم بگیرد. جوابی برای سوال شما ندارم و بهتر است در این مورد از کادر فنی سوال کنید.

مطهری در خصوص تاثیرش روی صحنه‌ای که منجر به پنالتی اعلام نشده است تاکید کرد: من وظیفه‌ام را انجام دادم ولی جواب این سوال پیش من نیست.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1608001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدی گنبد IR ۰۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۰
    3 2
    معلوم شد چرا رو نیمکتی! دست خودت نیست هنوز فوتبال رو نمیدونی. تمام کارشناسا حتی خسروی و مظفری زاده هم گفتن پنالتی نیست. تو چطور میگی هزار درصد؟ عزیزم رفتی جلوی بتزیکن حریف و در مسیرش ایستادی و اونم با تمام وجود دستش رو دزدید که بهت برخورد نکنه و احتیاط تمام کرد آخه دیگه میتونست چکار کنه؟ شما خودتو یهوئی جلوش پرت کردی و تازه میخواستی همونجا یهو بایستی که بهت بخوره و پنالتی بشه!!! نمیدونم با چه زبونی دیگه باید بهش بگن!!!؟؟؟ دست خودش نیست