حمله تند دبیر کمیسیون مشترک به مخالفان و منتقدان /  «گرگ‌های مجازی و سگ‌های قلاده بلند» از طرح صیانت می ترسند

دیدبان ایران نوشت: ویس کرمی دبیر کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت و نماینده حامی صیانت در توییتی منتقدان و مخالفان این طرح را «گرگ‌های مجازی و سگ‌های قلاده بلند» خواند. وی در این باره در توئیتی نوشت: گرگ‌های مجازی و ‎سگ‌های قلاده بلند غربگرا از قانونمندی آن می‌ترسند.

مهرداد ویس کرمی دبیر کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت و نماینده  حامی صیانت در توییتی منتقدان و مخالفان این طرح را «گرگهای مجازی و سگهای قلاده بلند» خواند.

وی در توئیتی در باره اهمیت طرح صیانت نوشت:

۱. به دلیل اهمیت، موضوعی حاکمیتی و محتاج قانونگذاری است.

۲. در کشورهای پیشرفته قانونمند است.

۳. چند وجهی،پیچیده و نیازمند مدیریت فراقوه ای است.

۴. گرگ های مجازی و ‎سگهای قلاده بلند غربگرا از قانونمندی آن می‌ترسند.

۵. قانونمندی، به نفع کسب و کارهای سالم مجازی است.

وی پیش از این نیز گفته بود که گفت: برخی از مسائل ماهیت حاکمیتی دارند و تصمیم‌گیری درباره آن در غالب یک وزارتخانه نمی‌گنجد و از آنجایی‌که فضای مجازی اهمیت ویژه دارد باید کل نظام درباره آن تصمیم‌گیری کند. این طرح بدون تردید ۳ تا ۵ سال آزمایشی اجرا خواهد شد.

دبیر کمیسیون مشترک: منتقدان و مخالفان طرح صیانت «گرگ‌های مجازی و سگ‌های قلاده بلند» هستند

بیشتر بخوانید : 

دبیر کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت ساعاتی پس از این توئیت و در پی واکنش‌ها به استفاده‌ی این نماینده‌ی مجلس از عبارت «‎سگ‌های قلاده بلند غربگرا» برای منتقدین طرح صیانت، در توئیت دیگری نوشت:

سگهای قلاده بلند توهین نیست بلکه تعبیری است که ریچارد المان (رئیس قدیم سازمان سیا) در مورد کسانی به کار می‌برد که کورکورانه و بدون مزد و مواجب، مقلد و مروج تفکر لیبرال دموکراسی آمریکایی هستند؛ بلند بودن قلاده به این معناست که نمی دانند با چند واسطه و نامحسوس، کنترل می شوند.

۲۱۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1608384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =