ابراز خوشحالی هال سیتی از بازگشت اللهیار/عکس

باشگاه هال سیتی انگلیس نسبت به حضور دوباره مهاجم ایرانی خود در میادین واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اللهیار صیادمنش پس از اینکه در نقل و انتقالات زمستانی از زوریا لوهانسک اوکراین به هال‌سیتی انگلیس پیوست، در دو مسابقه پیاپی مقابل پرستون و دربی کانتی به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت ولی بعد از آن به دلیل آسیب دیدگی در پنج هفته پیاپی در فهرست تیمش قرار نگرفت.

دوری نسبتا طولانی مدت ستاره ایرانی هال سیتی از میادین، دو روز قبل و در مسابقه این تیم مقابل وست‌برومویچ پایان یافت و اللهیار از دقیقه ۶۳ به ترکیب تیمش اضافه شد تا دوباره در شرایط بازی قرار بگیرد و بتواند در هفته‌های آینده فرصت بیشتری به دست بیاورد.

هال سیتی روز شنبه، بیست و یکم اسفندماه در چارچوب دیدارهای هفته سی و هفتم چمپیونشیپ انگلیس باید یک مسابقه ۶ امتیازی را مقابل بیرمنگام رده هجدهمی برگزار کند که برتری در این مسابقه، یاران اللهیار را در امتیاز ۴۰ با حریف‌شان برابر می‌کند.

اللهیار صیادمنش که تاکنون سه بار در رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس به میدان رفته، امیدوار است در مسابقه آینده هال سیتی برابر بیرمنگام فرصت بیشتری به دست بیاورد که در فاصله پنج روز به بازی، این باشگاه پیامی برای مهاجم ایرانی‌اش داد.

باشگاه هال سیتی انگلیس در صفحه رسمی توئیتر خود تصویری از حضور اللهیار صیادمنش در دیدار اخیرشان مقابل وست‌برومویچ را منتشر کرده و از بازگشت او به میادین ابراز خوشحالی داشته است.

ابراز خوشحالی هال سیتی از بازگشت اللهیار/عکس

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1610317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =