نماینده مجلس :  روسیه و چین نگران نباشند، ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد

ایسکانیوز نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: روسیه و چین سال‌هاست که روابط حسنه‌ای با ملت ایران داشته‌اند و در اوج تحریم‌های ظالمانه آمریکا همواره در کنار ما بودند و این حقیقت قابل انکار نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد و روسیه و چین نباید نسبت به این مسئله نگرانی داشته باشند.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به مسائل جاری در منطقه و اثرات احتمالی آن بر مذاکرات وین اظهار کرد: روسیه و چین سال‌هاست که روابط حسنه‌ای با ملت ایران داشته‌اند و در اوج تحریم‌های ظالمانه آمریکا این دو کشور همواره در کنار ما بودند و این حقیقت قابل انکار نیست.

نماینده مجلس :  روسیه و چین نگران نباشند، ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد

بیشتر بخوانید:

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد و روسیه و چین نباید نسبت به این مسئله نگرانی داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل روسیه و غرب خصوصاً بعد از حوادث مربوط به اوکراین نباید روی مذاکرات وین اثرگذار باشد و مذاکرات هسته‌ای ایران را پیش شرط مشکلات خود قرار دهند.

رحیمی جهان آبادی تأکید کرد: مبنای مذاکرات جمهوری اسلامی ایران در وین رسیدن به منافع ملی و امنیت پایدار است، لذا وزارت امور خارجه و مجلس شورای اسلامی با هر مسئله‌ای که حقوق ملت ایران را تحت‌الشعاع قرار دهد، حساسیت به خرج می‌دهند.

219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1611030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =