بازیگر شناخته‌شده سینمای پیش از انقلاب روی صحنه نمایشی در تهران/ عکس

مرتضی عقیلی، بازیگر شناخته‌شده سینمای پیش از انقلاب، این روزها با نمایش «فلزات چکش‌خوار» روی صحنه تالار حافظ در تهران است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «فلزات چکش‌خوار» تازه‌ترین اثر گروه تئاترِ دیگر است و تهیه‌کنندگی آن را پرویز پرستویی، بر عهده دارد.

از جمله بازیگران این اثر به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی که در تالار حافظ روی صحنه رفته است می‌توان به مرتضی عقیلی و صدرالدین زاهد اشاره کرد. 

صبا ایزدپناه، شقایق شوریان، غزال نظر، پردیس زارع، رضا زنده‌جاه، سهیل بابایی، هانیه مقدم، علی زندی، مهیار ارجمندنیا، آرش سلیمانی، مریم موسویان، آرام احمری‌نیا، بهار مجتهد، امیر افشار و کیانا حاتم دیگر بازیگران این نمایشند که در خلاصه داستان آن چنین آمده است: «مگه نمی‌دونی که دوالپا یه موجود تماما زمینیه و وِردهای آسمانی روی اون اثر نمی‌کنه؟!» 

مرتضی عقیلی، بازیگر شناخته‌شده سینمای پیش از انقلاب که پس از ۴۳ سال به ایران برگشته است قبل‌تر در گفت‌وگویی گفته بود: «وقتی بعد از ۴۰ سال در ایران روی صحنه رفتم و اشک چشمان مخاطبان را دیدم، حسی بود که هیچ کجا نمی‌توان آن را پیدا و احساس کرد. به همین خاطر بعد از اولین اجرا تا ۵ صبح بیدار بودم و به این تجربه و حس فکر می‌کردم.» 

«فلزات چکش‌خوار» تا ۲۷ اسفند، هر روز ساعت ۱۸ در تالار حافظ روی صحنه می‌رود. 

     بیشتر بخوانید: 

    مرتضی عقیلی: آرزوی‌ام این بود که در ایران روی صحنه بروم/ تحقق یک رویای ۴۰ ساله 

   پادرمیانی پرویز پرستویی برای حل مشکل مرتضی عقیلی 

   مرتضی عقیلی: خارج از کشور افسرده بودم و مدام گریه می‌کردم

بازیگر شناخته‌شده سینمای پیش از انقلاب روی صحنه نمایشی در تهران/ عکس

۵۷۲۵۹

کد خبر 1611349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =