وقتی دوستِ احسان علیخانی برای بردن آبروی او، روی آنتن زنده آمد

احسان علیخانی در ویژه‌برنامه نوروزی «عصر جدید» از ۲۰ سال پیش، هنگامی که ۱۹، ۲۰ ساله و دانشجو بود و در شبکه «جام جم» برای نوجوانانِ خارج از کشور برنامه زنده اجرا می‌کرد و دوستش علیرضا از تهران به شوخی خود را علیرضا از استکهلم معرفی کرد و روی آنتن آمد تا او را اذیت کند، گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احسان علیخانی در ویژه‌برنامه نوروزی «عصر جدید» در شبکه سوم سیما، در حضور سیروس میمنت از خاطره‌ای متعلق به ۲۰ سال پیش و روزهایی که در شبکه جام جم مجری بود و «عمواحسان» صدایش می‌کردند، گفت. 

او با اشاره به این خاطره توضیح داد: «برنامه‌ای برای نوجوانان در شبکه جام جم بود که من عمو احسانش بودم، سیروس برایمان می‌نوشت، من اجرا می‌کردم و مجید یاسر هم بازیگر بود. ۲۰ سال از آن روزها گذشته است و من ۱۹، ۲۰ ساله و دانشجو بودم. دوست شیطانی داشتم، آتش‌پاره‌ای بود و من که آن برنامه را اجرا می‌کردم مرتب تهدیدم می‌کرد که یک روز بیچاره‌ات می‌کنم. او دو سال از من بزرگ‌تر و در دانشگاه تهران، رشته مدیریت، سال بالایی‌ام بود.» 

علیخانی ادامه داد: «یک روز در حال اجرای برنامه زنده بودم و سیروس و مجید هم بودند و طی برنامه با نوجوانانی که از خارج از کشور تماس می‌گرفتند حرف می‌زدیم. من مانیتور را نگاه کردم دیدم نوشته است «علیرضا از استکهلم» گفتم سلام علیرضا جانم! دیده‌اید نوجوانانی که خارج از کشور بزرگ می‌شوند وقتی می‌خواهند فارسی صحبت کنند کلمات را به سختی ادا می‌کنند. او هم همین‌طور شروع به صحبت کرد و کمی حرف زد و دو تا از آن شوخی‌های مشترک خودم و خودش را روی آنتن زنده گفت و من فهمیدم این علیرضا است، دوست خودم از تهران نه علیرضا از استکهلم! هول کرده بودم که این الان آبرو و حیثیت مرا می‌برد. هی می‌خواستم به بچه‌های پشت دوربین بگویم این رفیق دیوانه من است و هر چیزی ممکن است بگوید و این‌ها می‌خندیدند که چه باحال! اما به هر ترتیبی بود جمعش کردم.»  

او در پایان این بخش از برنامه‌اش گفت: «به همین راحتی ۲۰ سال گذشت.» 

۲۵۹۲۵۹    

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1614544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =