۳ نفر
۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
نرگس محمدی: هنوز هم «ستایش» صدایم می‌کنند

نرگس محمدی می‌گوید برای هر بازیگری یک بار اتفاق می‌افتد که به آن میزان شهرتی دست یابد که هم خودش راضی باشد و هم مردم دوستش داشته باشند و برای او، این اتفاق هنگام ایفای نقش در سریال «ستایش» رخ داد. او می‌گوید هنوز هم برخی از مردم وقتی می‌بینندش، ستایش صدایش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نرگس محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته، دوشنبه اول فروردین مهمان «احوالپرسی»، ویژه‌برنامه نوروزی شبکه دو سیما شد. 

او در این برنامه با اشاره به نقشش در سریال «ستایش» و محبوبیت این کاراکتر در میان مخاطبان گفت: «به نظر من برای هر بازیگری یک بار اتفاق می‌افتد که به آن میزان شهرتی دست یابد که هم خودش راضی باشد و هم مردم آن را دوست داشته باشند و برای من، این زمان به ایفای نقشم در سریال «ستایش» برمی‌گردد. هنوز هم برخی از مردم وقتی مرا می‌بینند، ستایش صدایم می‌کنند.» 

او گفت: «من با ایفای نقش در تلویزیون، دیده شدم چون درصد مردمی که تلویزیون می‌بینند، بیشتر از مخاطبان رسانه‌های دیگر است. باید بگویم برای من ایفای نقش در سینما یا تلویزیون فرقی نمی‌کند و هر کاری به نظرم خوب باشد، دوست دارم در آن به ایفای نقش بپردازم. دوست دارم هم در نقش مثبت بازی کنم و هم در نقش منفی، ولی بازی در ژانر کمدی را دوست ندارم چون از توانم خارج است.»

محمدی درباره‌ حرفه بازیگری نیز یادآورشد: «من حرفه بازیگری را دوست دارم ولی به نظرم هر شخصی که قرار است وارد این حرفه شود، ابتدا باید به صورت آکادمیک به این حرفه بپردازد و بعد به صورت عملی؛ یعنی تجربه و عمل در کنار هم باشد تا موفقیت بهتری کسب شود.» 

این بازیگر درباره‌ بهترین عیدی‌ که دریافت کرده، گفت: «بهترین عیدی که گرفته‌ام، به دوران کودکی‌ام برمی‌گردد، همان پول‌های نو و کم اما سرشار از خاطره.» 

او درخصوص زندگی شخصی‌اش خاطرنشان کرد: «من با علی (اوجی) خیلی خوشبختم چون او انسان بااخلاق و خوش‌اخلاقی است و این صفت، صفت باارزشی است چون اخلاق تنها موردی است که باقی می‌ماند و بقیه موارد مثل پول و جمال و ... ممکن است مقطعی باشد. در زندگی ما، گذشت دو طرفه است و آرزوی من در سال جدید برای همسرم این است که همین‌طور شاد و سلامت باشد چون او فردی است که با ناراحتی دیگران غصه‌دار می‌شود و این تأثیر بدی بر روحیه‌اش می‌گذارد.» 

بازیگر فیلم «خائن‌کشی» درباره اظهاراتش در جشنواره فیلم فجر مبنی بر فروش ماشینش برای کمک‌هزینه‌های فیلم همسرش در جشنواره گفت: «امسال در جشنواره فجر، همسرم دو فیلم داشت که در جایی بیان کرده بود من ماشینم را فروختم و برای فیلم «خائن‌کشی» هزینه کردم. اگر نیاز به فروش ماشین من هم می‌شد، این کار را انجام می‌دادم، چون ماشین و وسایل بالاخره فراهم می‌شود ولی وقتی اثری خوب در سینما باقی بماند، این خاطره‌انگیزتر خواهد بود. ضمن این که وقتی همه عوامل پروژه به آن‌چه حقشان است، برسند، حالشان خوب خواهد بود و حال خوب آن‌ها برای ما هم انرژی بیشتری به ارمغان می‌آورد.» 

نرگس محمدی در پاسخ به سؤال مجری مبنی بر این که چه چیزی را از سال ۱۴۰۰ به ۱۴۰۱ نمی‌آورد، گفت: «من در سال ۱۴۰۰ ناراحتی‌هایی را تجربه کردم که از خدا می‌خواهم این ناراحتی‌ها در سال گذشته باقی بمانند و سال جدید، شروعی تازه برای من و مردم کشورم باشد.» 

بازیگر سریال نوروزی «زعفرانی» درباره‌ کرونا نیز گفت: «به نظر من کرونا باعث شد قدر داشته‌هایی را که قبلا برایمان عادی شده بود، بیشتر بدانیم. قبلا ارتباط‌ها راحت‌تر بود و همه صمیمانه‌تر با هم رفتار می‌کردند اما با وجود این بیماری حتی در آغوش کشیدن مادرم برای من تبدیل به حسرتی بزرگ شده است.» 

محمدی درباره‌ پایبندی به رسم و رسوم سنتی نیز  گفت: «من به شدت به رسم و رسوم معتقدم و دوست ندارم چیزی از آن کم یا موردی را اضافه کنم. در حال حاضر موضوعی که باعث ناراحتی من می‌شود این است که در دوران کودکی و در ایام عید، پدربزرگ و مادربزرگ بودند، فامیلی‌ها گسترده‌تر بود و الان حسرت می‌خورم که دیگر آن شرایط وجود ندارد.» 

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1614827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =