سازمان اطلاعات پلیس باند قاچاق «سلاح شورشی» را متلاشی کرد

سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند قاچاق سلاح و دستگیری پنج نفر اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات و بازداشت پنج عضو آن در استان خوزستان خبرداد.

در این اطلاعیه آمده است: چشمان تیزبین و همیشه بیدار فرزندان ملت در این سازمان در نخستین روز از تعطیلات نوروزی و در راستای ارتقاء امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و رصدهای هوشمندانه سرکرده یک باند قاچاق سلاح و مهمات را در استان خوزستان شناسایی کردند.

سرکرده باند مورد نظر با همکاری اعضای آن یک محموله مهمات جنگی را از طریق مرز های غربی و جنوبی وارد استان خوزستان و با هدف توزیع در زمان مناسب اقدام به دپو آن کرده بودند.

مأموران سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور پس از اقدامات اطلاعاتی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه از منازل و مخفیگاه آنها بازرسی کرده و 59 قبضه سلاح (24 قبضه کلت کمری، دو قبضه کلاش، دو قبضه سینالوف، 31 قبضه سلاح شکاری شامل تک لول 12 قبضه، یک قبضه دو لول و 18 قبضه شورشی) چهار تیغه خشاب کلاش، 28 تیغه خشاب کلت، 120 فشنگ جنگی کلاش، 50 فشنگ جنگی کلت، 10 فشنگ شکاری کشف کردند و پنج نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

این اقدام هوشمندانه، بیانگر اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی پلیس برای امنیت مردم است و در تحقق این هدف حتی در ایام تعطیل نیز از مجاهدت و تلاش دست نخواهند کشید.

بیشتر بخوانید:

ضارب دزفولی مسلسل به دست بازداشت شد

سلاح هایی بی‌سرنشین، هدایت شونده ، سریع و رادارگریز

47231

کد خبر 1614872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =