ایرج طهماسب از پری‌ناز ایزدیار تست تسلط بر احساسات گرفت/ عکس

پری‌ناز ایزدیار، مهمان دومین قسمت از «مهمونیِ» ایرج طهماسب شد. ایرج طهماسب در بخشی از این برنامه از ایزدیار خواست داستانی را با احساسات گوناگون؛ خوشحالی، غم، خشم و بی‌حسی تعریف کند.

دومین قسمت از «مهمونی»، تازه‌ترین ساخته ایرج طهماسب به عنوان نویسنده، کارگردان و مجری با حضور پریناز ایزدیار، بازیگر شناخته‌شده تئاتر، سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی، عصر امروز، پنجشنبه چهارم فروردین ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. 

«مهمونی» با حضور ۷ عروسک به نام‌های «شا/ باش»، «دی/ جی»، «قیمه‌خانم»، «کَته‌خانم»، «پشه»، «خوشگلِ بابا» (مگس) و کودکِ کاری آتش‌زبان و سه بازیگر به نام‌های سیروس، نوروز و سهیلا پخش می‌شود. 

ایرج طهماسب در بخشی در این برنامه از پریناز ایزدیار خواست پنج کلمه که دوست دارد و پنج کلمه که دوست ندارد را بگوید که او به ترتیب از «استانبولی، گربه، عطر، بچه و خورشید» و همچنین «کثیفی، دروغ، تهمت، گوشت و فلفل» نام برد. سپس طهماسب از او خواست با این ۱۰ کلمه داستانی کوتاه بسازد. در ادامه طهماسب برای انجام بازی «چهار حس» چهار کاسه پر از قند به عنوان نماد خوشحالی، خرما به عنوان نماد غم، فلفل به عنوان نماد خشم و ماست به عنوان بی‌حسی را در مقابل ایزدیار گذاشت و از خواست داستانش را هر بار با یکی از این احساسات تعریف کند. 

روزهای پخش «مهمونی» در دو هفته عید نوروز، سه‌شنبه‌ها و پنجشنبه‌ها به تاریخ دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین است و از هفته سوم فروردین تنها در روزهای پنجشنبه پخش خواهد شد.  

ایرج طهماسب از پریناز ایزدیار تست تسلط بر احساسات گرفت/ عکس

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1615526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =