پیام تشکر بیت مرحوم آیت‌الله علوی گرگانی از ملت ایران

ایسنا نوشت: در بخشی ا پیام آمده است : اینک و پس از گذشت روزهایی دشوار آنچه که آرام‌بخش آلام و تسلای خاطرمان گشته، جلوه‌ای پرمعنا از پیوند عمیق مردم و مرجعیت بود. که زبان از توصیف و تجلیل همدلی، مشارکت و همدردی این مردم مؤمن بالاخص مردان و زنان استان گلستان و شهر گرگان قاصر است.

بیت مرحوم آیت‌الله العظمی علوی گرگانی، از همه شخصیت‌های حقوقی و حقیقی و همه آحاد ملت ایران که به نحوی از انحاء "در مراسم تشییع و خاک‌سپاری آن مرحوم شرکت کرده و یا با نماز و دعای خود روح بلند ایشان را میهمان کرده و فقدان آن عالم ربانی را تسلیت گفتند و موجب تسلای بازماندگان شدند"، تشکر و قدردانی کرد. 

پیام تشکر بیت مرحوم آیت‌الله العظمی علوی گرگانی(قدس الله نفسه الزکیّه)، بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«مَنْ لَمْ یَشْکُرِ اَلْمُنْعِمَ مِنَ اَلْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اَللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ»

هنگامه‌ی ولادت امامی که نام دلنشینش جان را معطر و یاد دل‌انگیزش روح را طراوت می‌بخشد، روح منتظری از تبار علم و فقاهت و شاگردی از مکتب راستین ائمه معصومین(علیهم‌السلام) به ملکوت اعلی پیوست.

رحلت مرجع عالیقدر جهان تشیّع، حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی(قدس الله نفسه الزکیّه) داغ و اندوهی است که بر قلوب ما سنگینی می‌کند و صبر بر آن سخت و دشوار است و لیکن همواره در برابر مشیّت و دعوت ربّ العالمین، تسلیم بوده و رضایت او را میزان تحمّل این مصیبت جانکاه می‌دانیم.

اینک و پس از گذشت روزهایی دشوار آنچه که آرام‌بخش آلام و تسلای خاطرمان گشته، جلوه‌ای پرمعنا از پیوند عمیق مردم و مرجعیت بود. که زبان از توصیف و تجلیل همدلی، مشارکت و همدردی این مردم مؤمن بالاخص مردان و زنان استان گلستان و شهر گرگان قاصر است.

پیام تشکر بیت مرحوم آیت‌الله علوی گرگانی از ملت ایران

بیشتر خوانید:

بر خود وظیفه می‌دانیم تا با همه‌ی وجود، مراتب سپاس و قدردانی متواضعانه خود را به پیشگاه مقام معظم رهبری(مدّظله الوارف)، مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم)، بیوت مراجع عظام تقلید، رؤسای قوای سه‌گانه و وزراء و نمایندگان محترم مجلس و ائمه جمعه و جماعات و نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها، نهادها و ارگان‌ها، تولیت محترم آستان قدس رضوی، آستانه مقدسه حضرت معصومه(سلام الله علیها)، صدا و سیما، اصحاب فرهنگ و رسانه، شخصیت‌های کشوری و لشگری، مسئولان و مدیران محترم استان قم و گلستان، هیئات مذهبی و از تمام کسانی که به صورت کتبی یا تلفنی و طرق دیگر یا با حضور در مراسم تشییع و خاک‌سپاری شرکت کرده و یا با نماز و دعای خود روح بلند ایشان را میهمان کرده و فقدان آن عالم ربانی را تسلیت گفتند و موجب تسلای بازماندگان شدند، سپاسگزاری نماییم.
در خاتمه با تشکر و سپاس و تضرّع به درگاه ایزد منّان، برای تک‌تک سروران و عزیزان، بهترین پاداش‌ها و برای آن فقیه و مرجع معظم علوّ درجات را مسألت می‌نماییم.

بیت مرحوم آیت‌الله العظمی علوی گرگانی(قدس الله نفسه الزکیّه)

219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1615819

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =