«حضور دو سه نفوذی در کابینه لکه سیاهی در اقدامات رئیسی است» /  افشاگری آتشین لارگانی علیه وزرای کار و صمت

رویداد ۲۴ نوشت : موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در نطق جنجالی و افشاگرایانه در انتقاد به عبدالملکی و فاطمی امین دو وزیر دولت رئیسی گفت: پست فروشی به عنوان حق‌السکوت و تقسیم غنایم برای تامین هزینه‌های مادی و معنوی نامزدی وزیر در انتخابات آینده، دو راهبرد اصلی آقای عبدالملکی است

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس در نطق جنجالی و افشاگرایانه در انتقاد به عبدالملکی و فاطمی امین دو وزیر دولت رئیسی گفت: پست فروشی به عنوان حق‌السکوت و تقسیم غنایم برای تامین هزینه‌های مادی و معنوی نامزدی وزیر در انتخابات آینده، دو راهبرد اصلی آقای عبدالملکی است که حجت را بر جمعی از نمایندگان تمام کرده که ایشان شایستگی حضور در دولت مردمی را ندارند.

بخش‌هایی از اظهارات وی به شرح زیر است:

  • حضور دو سه نفوذی در کابینه رئیسی لکه سیاهی در اقدامات اوست.

  • استمرار وزارت فاطمی امین و عبدالملکی به تنهایی برای زمین زدن دولت کافی است.

  • اقای فاطمی امین آیا میخواهید سمند را با چراغ پراید و زه پژو تولید کنید و با قیمت بنز بفروشید. از تولید سه میلیون خودرو و صادرات یک میلیون خودرو چه خبر؟ به برکت مدیریت شما تیبا ۲۰۰ میلیونی شد. درج قیمت تولید کننده هرج و مرجی ایجاد کرده است.

«حضور دو سه نفوذی در کابینه لکه سیاهی در اقدامات رئیسی است» /  افشاگری آتشین لارگانی علیه وزرای کار و صمت
عبدالملکی ، پیش از وزارت ، از داوران مسابقه «میدون» شبکه سه بود

بیشتر بخوانید : 

  • آقای عبدالملکی وزارت کار را با یک شرکت خصوصی اشتباه گرفته اند و به مدد توییتر و اینستاگرام و شبکه سه، هر روز در حال اجرای یک فیلم جدید برای ملت هستند.

  • چرا باید هر منتقدی را ابتدا با پول و پست بفریبید و اگر منتقد بر انتقاد ناصحانه‌اش مصر بود، آنگاه انواع تهمت را نثارش کنید؟ این با کدام سیره امامین انقلاب و رئیس جمهور مکتبی سازگار است؟

  • پست فروشی به عنوان حق‌السکوت و تقسیم غنایم برای تامین هزینه‌های مادی و معنوی نامزدی وزیر در انتخابات آینده، دو راهبرد اصلی آقای عبدالملکی است که حجت را بر جمعی از نمایندگان تمام کرده که ایشان شایستگی حضور در دولت مردمی را ندارند.

  • آخرین شاهکارهای این تیم، سفر پرهزینه مدیران وزارتخانه به روسیه در شرایط معیشتی سخت ملت و جذب ۳۰۰ نفر از نزدیکان و توصیه شدگان افراد خاص در شرکت ورشکسته دخانیات و اخراج ده‌ها نفر از نیروهای قدیمی این شرکت در آغاز سال جدید است.

۲۱۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1618888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =