بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان؛ اعتبارات سفر رییس جمهور به لرستان 

استاندار لرستان گفت : بیش از ۱۶ هزار و ۳۸۹ میلیارد تومان اعتبارات سفر رییس جمهور به لرستان تخصیص یافت .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فرهاد زیویار درباره آخرین وضعیت مصوبات سفر رئیس جمهور گفت : جلسه امروز مربوط به مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به لرستان در آذر ماه سال گذشته بود.

زیویار افزود : فردا به دعوت معاون محترم اجرایی رئیس جمهور برای پیگیری و بررسی آخرین وضعیت مصوبات سفر به نهاد ریاست جمهوری خواهیم رفت و بناست راجع به اعتبارات در نظر گرفته برای این پروژه ها گزارشی داده شود.

استاندار لرستان درباره آخرین وضعیت این مصوبات بیان داشت؛ امروز جلسه ای در همین رابطه برگزار کردیم از دستگاه های اجرایی دعوت به عمل آوردیم و در همین جلسه از اعتبارات اعطایی که وصول شده است توسط دستگاه‌ها گزارش‌های لازم ارائه شد و درباره میزان پیشرفت پروژه ها نکاتی مطرح گردید .

زیویار در ادامه تصریح کرد: بعد از اینکه اعتبارات به پروژه های مد نظر تزریق شد هرکدام از دستگاه ها گزارشات خود را ارائه دادند و بناست با توجه به این گزارشات فردا در جلسه نهاد ریاست جمهوری حاضر شده و نکات را انتقال دهیم .

استاندار لرستان با بیان اینکه مسئول پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور معاون اجرایی نهاد ریاست جمهوری می‌باشد خاطر نشان کرد؛ اگر کاستی و مشکلی وجود داشت خود معاونت اجرایی وارد عمل خواهند شد زیرا همانطور که مطلع هستید مسئول رسیدگی به مصوبات سفر های استانی معاونت اجرایی می‌باشند.

زیویار درباره آخرین وضعیت اعتبارات تزریق شده نیز اشاره نمودند؛ مجموع اعتبارات پروژه‌های عمرانی استان چیزی حدود ۶۵۰۰ میلیارد تومان می باشد که ۵ هزار میلیارد و ۷۵۰ میلیارد تومان از آن مربوط به پروژه های عمرانی می‌باشد و ۷۸۴ میلیارد تومان آن مربوط به ماده ۱۷ و مباحث مربوط به مدیریت بحران و... می شود.

استاندار لرستان در پایان گفت و گوی خود مطرح کرد لازم به ذکر است در مجموع ۱۰۸۸ میلیارد تومان پول نقد به پروژه های عمرانی استان تزریق شده است که این ها جدای از اعتبارات تسهیلاتی هستند که حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان به بالا هستند که در مجموع سقف اعتبارات سفر رییس جمهور برای لرستان ۱۶ هزار و ۲۸۹ میلیارد تومان میباشد که به آن می بایست ۳۴۰ میلیون یورو تسهیلات ارزی را اضافه کرد.

48

کد خبر 1622363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =