رئیس کل دادگستری خوزستان تاکید کرد: تلاش دستگاه قضا برای حل چالش‌های حقوقی صنایع استان

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: صنایع استان خوزستان از اهمیت بسزایی در اقتصاد و تامین انرژی کشور برخوردارند و تلاش برای حل چالش‌های حقوقی و قضایی این صنایع در چارچوب قوانین و مقررات، ضروری است.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین خوزستان به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، دکتر علی دهقانی در دیدار با مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، گفت: نفت جزو با اهمیت‌ترین حقوق بیت‌المال در کشور محسوب می‌شود و مدیریت و نگهداری صنعت نفت کار بسیار سخت و عظیمی است که این موضوعات در رسیدگی به پرونده‌های نفتی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز ضمن تبریک انتصاب رئیس کل دادگستری استان خوزستان، به معرفی این شرکت پرداخت و گفت: این شرکت دارای ۴۵ میدان هیدروکربوری، ۲۲۲ مجموعه تاسیسات عظیم نفت و گاز و ۳۰ هزار کیلومترخط لوله جریانی و صادراتی است و حدود ۷۵ درصد نفت کشور را تامین می‌کند.

علیرضا دانشی با اشاره به مهمترین چالش‌های قضایی این شرکت از جمله معارضان حریم تاسیسات نفتی، گفت: حمایت قضایی دادگستری از مجموعه شرکت‌های نفت و گاز، قطعاً در حل این چالش‌ها و پیشبرد اهداف و برنامه‌های کلان صنعت نفت تاثیرگذار خواهد بود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1623113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =