«من او» نوشته رضا امیرخانی از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است و همچنان در لیست خرید علاقمندان به رمان ایرانی قرار دارد.


به گزارش خبرآنلاین، داستان «من او» رضا امیرخانی که انتشارات سوره مهر آن را با قیمت 4500 تومان در 528 صفحه منتشر کرده است، مربوط به زندگى فردى به نام على فتاح است. راوى، قهرمان داستان هم هست، ماجراهاى زندگى خود را، از کودکى تا مرگ، روایت مى‏کند.

على فتاح فرزند یک تاجر ثروتمند است و درجنوب شهر زندگى مى‏کنند. در کودکى، پدر خود را از دست مى‏دهد وتحت نظر پدر بزرگش بزرگ مى‏شود. در نوجوانى به مهتاب، همبازى دوره کودکى خود، دل مى‏بندد. ولى این علاقه به ازدواج ‏نمى‏انجامد. سال‏ها بعد، مهتاب با خواهر على به فرانسه مى‏روند. خواهر على با یک مبارز الجزایرى ازدواج مى‏کند. این مبارز ترور مى‏شود و او و مهتاب به ایران برمى‏گردند. در زمان موشک باران‏ تهران، خواهر على و مهتاب به شهادت مى‏رسند. على فتاح نیز بعد از بخشیدن آنچه از اموال پدرى مانده است، فوت مى‏کند.

هموطنان تهرانی برای تهیه این کتاب‌‌ کافیست با شماره 88453188 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند.

کد خبر 162322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =